Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Zažeňte žízeň křišťálově čistou, zdravou a osvěžující Brita vodou

27. duben 2017  České nápoje   komentáře (0)  1696 x

Úsporu peněz, času i energie a zároveň výrazný přínos pro zdraví lidí i planety – mimořádnou kombinaci užitečných vlastností nabízí filtrační systémy BRITA. Vodu z kohoutku ve vaší kuchyni během okamžiku promění v chutnou tekutinu bez nečistot, chloru a těžkých kovů. Každý den si vodu upravenou pomocí značky BRITA vychutnává 250 milionů lidí na celém světě, za rok proteče filtry BRITA 11 miliard litrů vody. BRITA je suverénním leaderem na trhu, expertem na úpravu pitné vody s 50 lety zkušeností a stále přichází s dalšími inovacemi a produktovými novinkami.

Zažeňte žízeň křišťálově čistou, zdravou a osvěžující Brita vodouZažeňte žízeň křišťálově čistou, zdravou a osvěžující Brita vodou

Nové ještě účinnější filtry Maxtra+ s technologií Micro Flow z přírodních kokosových skořápek výrazně zlepšují chuť kohoutkové vody – senzorické testy dokazují zlepšení o 25 %! A jak to celé funguje? Nejprve kohoutková voda pronikne k ultra jemnému sítku Ultra Mesh uvnitř patrony, které odfiltruje částice jako rez nebo písek. Pak nastupuje do akce nový vodní strážce značky BRITA – perličky Mircro Carbon Pearls z aktivního uhlí, které zadrží látky negativně ovlivňující chuť a vůni, např. chlór. Spolu s černými perličkami aktivního uhlí tvoří dokonalý tým iontové perličky, úspěšně bojující proti vodnímu kameni. Poslední kontrolou, než filtrovaná voda opustí patronu MAXTRA+, je filtrační mřížka, zabraňující proniknutí „černých teček“ – drobných částeček uhlí, které jsou neškodné, ale nevypadají ve vodě moc hezky.

S filtry Maxtra+ s technologií Micro Flow získáte kvalitní vodu vynikající chuti na pití, přípravu teplých i studených nápojů, kdykoliv potřebujete. „BRITA voda“ je ideální také na vaření a přípravu pokrmů, například zelenina vařená ve filtrované vodě je výrazně lepší.  Redukce vodního kamene navíc v důsledku přináší výrazné prodloužení životnosti kávovarů, rychlovarných konvic, napařovacích žehliček a dalších spotřebičů, které se plní vodou. Už žádné nekonečné odstraňování vodního kamene!

Další BRITA novinky:

Vylepšená filtrační konvice Style Maxtra Plus (2,4 l) v šedé, modré a limetkové barvě. Konvice je navržena v elegantním, minimalistickém designu, nový LED indikátor jasně signalizuje stav patrony a upozorní na nutnost její výměny. Doporučená cena: 799 Kč.

Karafa Fill & Enjoy Fun (1,5 l) pro vodu plnou vitality a energie na přípravu studených i teplých nápojů a na vaření. Karafa se bez problémů vejde do dveří chladničky, inovativní víko usnadňuje nalévání. Elektronický ukazatel BRITA Memo včas připomene, že je každé čtyři týdny potřeba vyměnit filtrační patronu. Doporučená cena: 499 Kč.

Novinkou jsou dva typy lahví:  Fill & Go Vital (0,6 l) v transparentní variantě můžete otevírat a zavírat pouze jednou rukou, což oceníte nejen v autě. Černé lahve Fill & Go Active (0,6 l) jsou vysoce odolné vůči nárazům. Na filtraci vody v lahvích se používají filtry Micro Filter Disk s kapacitou 4 týdny nebo 150 litrů vody. Lahve lze samozřejmě použít i bez BRITA filtrace, jsou velmi flexibilní a praktické – umožňují komfortní pití i během pohybu, vejdou se do většiny nápojových držáků v autě a dají se mýt v myčce nádobí. Neobsahují BPA. Doporučená cena: 449 Kč.

Stylová karafa Fill & Serve (1,3 l) vybavená vodními filtry Micro Filter Disk s kapacitou 4 týdny nebo 150 litrů vody. Unikátní materiál TRITANTM dává karafě vysoký lesk, dlouhou životnost, nízkou hmotnost a extrémní odolnost vůči nárazům. Výjimečný vzhled umocňují designové prvky Soft Touch. Karafa je navržena tak, aby se vešla do dveří lednice, a je možné ji umývat v myčce nádobí. Doporučená cena: 669 Kč.

O značce Brita

Heinz Hankammerem se intenzivně zabýval myšlenkou, jak co nejjednodušším způsobem optimalizovat obyčejnou vodu z kohoutku a v roce 1966 vynalezl filtr umožňující připravit vodu naprosto zbavenou solí. Firmu pojmenoval po své dceři, Brita. Rodinný podnik vyrostl v globální společnost, která dnes patří k předním expertům v oblasti úpravy vody. Po celou dobu existence BRITA přispívá ke zlepšení kvality vody a snaží se realizovat svou vizi – svět, ve kterém je voda té nejlepší kvality vždy dostupná všem.

Vysoká kvalita a zdravotní nezávadnost všech produktů BRITA je zaručena. TÜV SÜD pravidelně testuje originální BRITA filtrační patrony stejně jako celé filtrační systémy a certifikuje kvalitu pro potravinářské účely. Množství národních a mezinárodních patentů právně zaštiťuje trvalý náskok v inovaci.

Více informací na www.britavoda.com a v e-shopu www.vasekuchyne.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

 

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist