Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Adventní prohlídky Prazdroje

21. listopad 2022  České nápoje   komentáře (0)  601 x

Vánoční svátky jsou časem plným příběhů. Vedle tradičních si můžete nechat vyprávět i takové, které jste možná ještě nikdy neslyšeli. Co třeba příběh legendy mezi pivy, světoznámého ležáku Pilsner Urquell?

Adventní prohlídky PrazdrojeAdventní prohlídky Prazdroje

Chcete-li si na chvíli odpočinout od záplavy vánočních světýlek, dozvědět se leccos zajímavého a užít si štědrou degustaci, vydejte se na speciální adventní prohlídku pivovaru Plzeňský Prazdroj. Hodinové prohlídky se konají vždy v pátek a sobotu – 2. a 3. 12.; 9. a 10. 12.; 16. a 17. 12. – od 17 hodin. Vstupenky je možné zakoupit online.

Během adventní prohlídky pivovaru si prohlédnete autentická místa, kde se v roce 1842 zrodilo proslulé pivo Pilsner Urquell. Ve večerní atmosféře navštívíte varnu, kde se uvaří denně až 3 miliony půllitrů piva Pilsner Urquell, seznámíte se s důležitými postavami z historie i současnosti pivovaru a v ležáckých sklepích zažijete opravdu bohatou ochutnávku nefiltrovaného a nepasterizovaného piva Pilsner Urquell načepovaného přímo z dubových sudů. A pozor! Během degustace si můžete zahrát pivovarský kvíz. Ti nejlepší získají adventní pivní kalendář Pilsner Urquell. Během prohlídky se dozvíte mnoho poutavých, běžně nesdělovaných informací. Například o tankovém pivu, pivní kultuře či pivovarských hospodách v Plzni a k vidění budou také speciální sklenice i dary určené pro papeže.  Po prohlídce nezapomeňte navštívit Dárkovou prodejnu na nádvoří Plzeňského Prazdroje, kde seženete originální dárky pro všechny milovnice a milovníky piva.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist