Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Audiovizuální show Vltava v pivovaru Samson

2. říjen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1299 x

Budějovický Pivovar Samson byl u toho, když se České Budějovice se od čtvrtka 27. září do pátku 28. září proměnily v místo plné spektakulární audiovizuální podívané, strhujícího umění a originálních projekcí. Samson se stal partnerem a oficiálním pivem festivalu Vltava žije 100 – unikátní kulturní události v jihočeské metropoli.

Audiovizuální show Vltava v pivovaru SamsonAudiovizuální show Vltava v pivovaru Samson

Multimediální show ukázala lidem nejstarší budějovický Pivovar Samson neobvyklým způsobem. Máme radost z toho, že se akce vydařila. Zaregistrovali jsme velký zájem návštěvníků o naši fotosoutěž se symbolikou 100. Vítěze odměníme stylově – dostane 100 piv Samson. Během audiovizuální projekce jsme navíc umožnili našim zákazníkům ochutnat naši dvanáctku, která se nedávno stala na prestižní mezinárodní soutěži World Beer Awards nejlepším českým ležákem pro Českou republiku,“ říká generální ředitel Pivovaru Samson Daniel Dřevikovský.

Do areálu Pivovaru Samson si našly cestu stovky lidí. Návštěvníci ocenili audiovizuální show, kterou pořadatelé promítli na historickou budovu Pivovaru Samson. Nejvíc se jim líbila projekce na historické varně Pivovaru Samson. Show připomněla atraktivním způsobem stoletý příběh republiky, ve kterém nechyběly ani ukázky z dramatických dějin naší země, např. srp a kladivo symbolizovaly komunistickou minulost.

Pivo Samson teklo proudem i na Náměstí Přemysla Otakara II. v centru Českých Budějovic. Pivovar Samson byl partnerem celého projektu, díky úspěšné akci se opět více otevřel veřejnosti. V tomto trendu chce pokračovat i do budoucna.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist