Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Birell k ochutnání zdarma? V Praze možné

27. duben 2022  České nápoje   komentáře (0)  1323 x

Nejoblíbenější české nealkoholické pivo Birell Světlý vařené podle nové receptury je po celý týden k ochutnání zdarma před pražským obchodním centrem Arkády Pankrác. Birell pro svou promo akci použil poprvé v Česku obří billboard se zabudovaným výčepem.

Birell k ochutnání zdarma? V Praze možnéBirell k ochutnání zdarma? V Praze možné

„Zveme všechny dospělé k ochutnávce našeho skvělého nealkoholického piva. Nový Birell Světlý se nyní svou sytou zlatou barvou, plnou chutí a výrazným chmelovým aroma ještě více blíží ke klasickému českému ležáku. Do 1. května mají všichni příležitost ho zdarma ochutnat    v nákupním centru Arkády v Praze na Pankráci.” říká manažerka značky Birell Lenka Trvalcová.

Poprvé v ČR je pro účel prezentace použita obří reklamní plocha se zabudovaným výčepním zařízením. Tento čepovací billboard je už od pondělního rána v obležení. Možnost vyzkoušet a posoudit nejznámější české nealkoholické pivo s inovovanou recepturou si dnes nenechalo ujít přes stovky návštěvníků. K unikátnímu šest metrů vysokému čepovacímu billboardu proudí zájemci ze všech stran, nejen po červeném VIP koberci, který sem vede přímo z obchodního centra. Zájem veřejnosti podpořila i účast influencerů. Nový Birell Světlý přišli ochutnat například Johan Mádr, Petr Havránek, Zuzana a Jan známí pod přezdívkou Taste of Prague nebo Givinar.

“Je to tu super. Po červeném koberci jsem snad ještě nikdy nešel, takže je to pro mě velký zážitek. Mám pocit, že Birell s vylepšenou recepturou má výraznější chuť a je více hořký, což mi vyhovuje.” hodnotí svou zkušenost Johan Mádr.

Birell Světlý je tradičně nejoblíbenějším českým nealkoholickým pivem. Od roku 1992, kdy ho nošovičtí sládci uvařili poprvé, nasbíral celou řadu ocenění, jako například Nealkoholické pivo roku 2017 ve World Beer Awards nebo několikanásobné vítězství v soutěži Zlatý pohár PIVEX  v kategorii nealkoholických piv. Pro mnohé je Birell synonymem pro nealkoholické pivo. Přesto se Birell rozhodl pro inovaci a novou recepturou vychází vstříc přání pivařů, kteří dnes více než kdy dříve upřednostňují chuťově plná piva.

Součástí vylepšené receptury, která vznikla ze spolupráce tří sládků – autora původní receptury Iva Kaňáka, dnes manažera pivovaru Radegast, sládka Tomáše Pokorného, který má v Plzeňském Prazdroji na starosti inovace, a nošovického sládka Petra Kwaczka, stále zůstávají unikátní kvasnice, které během kvašení a zrání produkují minimum alkoholu, ale naopak maximum chuťových látek shodných s klasickými alkoholickými pivy. Nový Birell Světlý má dnes plnou sladovou chuť s tóny karamelu a sytou zlatou barvu. Chmel Sládek přidaný po skončení chmelovaru pivu dodává jak vyšší hořkost, tak nádherné chmelové aroma. Znalci nyní oceňují další přiblížení chuti Birellu Světlého k chuti tradičních českých piv.

Distribuce tohoto nealkoholického piva vařeného podle nové receptury byla zahájena na začátku února. K ochutnání je do neděle 1. května (včetně) u čepovacího billboardu před nákupním centrem Arkády na pražském Pankráci každý den vždy v čase od 10.00 do 18.00 hodin.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist