Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Blíží se Litovelský Otvírák, kde ochutnáte 16 druhů piv

10. srpen 2016  České nápoje   komentáře (0)  2455 x

Jedna z největších pivovarských akcí regionu se chystá na sobotu 13. srpna v areálu Pivovaru Litovel. Milovníci a příznivci oceňovaného litovelského pivovaru budou mít možnost během akce ochutnat dosud největší výběr piv, a to 16 druhů. Kromě piv se nalitovelském Otvíráku na třech scénách postupně představí více než dvacet kapel a interpretů.

PlakátekPlakátek

Kromě oblíbených piv jako jsou Moravan, Kvasničák nebo Dark, se příznivci litovelského piva mohou těšit i na pivní speciály, které nejsou běžně v produkci pivovaru Litovel k mání. „Budeme čepovat tmavý ležák Černý Zázvor, světlý ležák Medový speciál a míchaný nápoj Višňový speciál,“doplňuje Petr Kostelecký, sládek Pivovaru. V 14.00 také proběhne slavnostní narážení soudku za účasti Petra Kosteleckého a emeritního sládka Miroslava Koutka.

Součástí programu je i možnost navštívit komentované exkurze přímo v provozu pivovaru a podívat se tak do míst, kde se hanácké tekuté zlato vaří. „A to již přes 120 let tradičními metodami, tedy vařením na stupňovitost, studeným kvašením a dlouhým zráním,“ dodává sládek, který bude zájemce provázet.

Na své si přijdou rockoví fanoušci i milovníci taneční hudby

Nedílnou součástí litovelského Otvíráku je už po mnoho let bohatý hudební festival. Brány areálu se otevřou v deset hodin velkým rodinným programem, který se bude konat na scéně Nádvoří. Hudební produkci zahájí v jednu hodinu kapela Desmod. „Na Hlavní scéně se lidé mohou těšit například na Desmod, Mňágu a Ždorp, nebo na kapelu Stracené ráj, která zpívá v hanáčtině. Na scéně Nádvoří vystoupí Vojta Kotek se svou kapelou TH!S Praha, známá raperka Sharkass, Jolly Joker a the PBU,“popisuje marketingová ředitelka Pivovaru Litovel Markéta Václavková. Na dopolední rodinný program ještě od 15 hodin naváže pohádka z produkce Divadla Tramtarie. Pomyslným vyvrcholením večera bude ve 22 hodin ohňostroj.

Stejně jako loni se i letos na třetí scéně určené pro mladé publikum představí čeští i zahraniční DJové. Na Youngstagesi mladí letos zatančí například na BassbeatDjs, Peejay nebo největší hvězdu – amerického DJ s přezdívkou Hybris. „Vždycky se během svých vystoupení snažím kombinovat hodně taneční muziky s experimentálnějšími polohami drum and bassu,“ říká o své hudbě producent a DJ Evan Vischi alias Hybris.

Návštěvníci se rozhodně nemusejí bát rozmarů počasí. „V případě velké horka budeme mít stejně k osvěžujícím pivům zchlazení ve formě vodních spršek. A kdyby náhodou hrozil déšť, lidé se budou moci schovat pod velkými stany,“ dodává Markéta Václavková.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist