Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Brazilští obchodníci zavítali do náchodského pivovaru

18. říjen 2016  České nápoje   komentáře (0)  1686 x

Minulý týden zavítala do náchodského pivovaru skupina obchodníků z brazilské společnosti Mr. Beer Cervejas Especiales ze Sao Paula. Pivovar PRIMÁTOR s touto firmou spolupracuje dva roky a pozvání do Náchoda přijali majitel společnosti Fabiano Wohlers a obchodní manažer Jeroen de Winter. Zkušenosti a zážitky přijeli načerpat se svými dvěma nejlepšími odběrateli. Ti získali cestu do Náchoda jako odměnu za pravidelné odběry piva, za vzornou péči, kterou mu věnují a také za jeho propagaci.

Brazilští obchodníci zavítali do náchodského pivovaruBrazilští obchodníci zavítali do náchodského pivovaru

Mr. Beer je importérem a významným distributorem piva v Brazílii. První obchod této společnosti byl otevřen v roce 2009 v Sao Paulu a od té doby se síť franšízových obchodů rozrostla na více jak šedesát. Firma nabízí ucelený koncept pivních dárkových balení, sudové pivo a široký láhvový sortiment, který je dnes nejrychleji rostoucím segmentem. PRIMÁTOR se tak objevuje i v nabídce brazilského Carrefouru nebo Makra.

Exportní manažerka Romana Jansová prožila s temperamentní skupinou Brazilců čtyři hektické dny. „Brazílie je země s velkým potenciálem a ohromný pivním trhem, kterému dominují nadnárodní společnosti a lokální piva. Mr.Beer má však koncept zcela odlišný. Zaměřuje se na pivní speciály - kvalitní, tradiční a svým původem jedinečná piva. To, že mohli naši zahraniční partneři spatřit na vlastní oči kádě na spilce, ochutnat pivo přímo z tanku nebo si promluvit se sládkem a poznat prostředí, ve kterém vzniká pivo i pro jejich firmu - to všechno vede k lepšímu vzájemnému poznání a porozumění. Osobní prožitek vnímám jako ten nejlepší prostředek k naplňování dalších cílů, které v Brazílii společně máme.“

Skupina si během návštěvy prošla celý proces výroby piva a také si vyzkoušela slepou ochutnávku piv. Ta otestovala znalosti pivních stylů a ukázala, jak dobře se v našem portfoliu orientují. Silným zážitkem pro všechny zúčastněné byla návštěva radnice a vřelé přijetí starostou města Janem Birke. Následovala vyhlídka z náchodské zámecké věže, návštěva podzimního Adršpašského skalního města a prohlídka Prahy, všemi těmito krásami byli ohromeni.

„V Riu mají karneval, sambu, pláže. My máme tradici, zámek, pavlišovský řízek a k tomu skvělé pivo. Vnímám Brazilce jako národ živý, hlučný a velmi přátelský. Jejich nadšení a energie byla všudypřítomná a pro mě obohacující. Brazílie otevřela svou náruč našemu pivovaru a já věřím v to, že naše vzájemné obětí bude trvat nekonečně dlouho,“ dodala Jansová.

Zdroj: Web pivovaru Primátor

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist