Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Chotěboř má za sebou Den otevřených dveří

20. říjen 2016  České nápoje   komentáře (0)  1810 x

V sobotu 8.10.2016 proběhl v pivovaru Chotěboř tradiční Den otevřených dveří, spojený s druhým ročníkem soutěže O nejlepší guláš k pivu Chotěboř. Ačkoli počasí příliš nepřálo, branami pivovaru prošlo téměř tisíc návštěvníků. Ti mohli ochutnat a ohodnotit z 8 soutěžních gulášů, které vařily naše hospůdky a restaurace z celé České republiky.

Chotěboř má za sebou Den otevřených dveříChotěboř má za sebou Den otevřených dveří

Kromě hlasů od návštěvníků hlasovala i „odborná“ porota. V jejím čele stál šéfkuchař Jiří Babica, dále pak sládek pivovaru Oldřich Záruba, místostarosta města Chotěboř Ing. Zdeněk Janovský a výrobní ředitel ve společnosti Penam Václav Bozděch. Právě společnost Penam se stala partnerem akce a dodavatelem čerstvého pečiva právě pro tuto přílěžitost.

Po celý den probíhal doprovodný program s hudebním doprovodem skupiny pana Jardy Bílka. Moderátorem akce byl Josef IX., který v rámci akce i vystoupil a zazpíval např. píseň Léto s Blaníkem, kterou můžete znát z rádia Blaník. Proběhlo zde i několik soutěží, kde mezi výhrami byly například kartony piva Chotěboř či vstupenky na koncert Jakuba Smolíka.

A jak to všechno dopadlo?
„Ačkoli všechny guláše byly vynikající, vyhrát mohl jen jeden“, pronesl při vyhlašování soutěže šéfkuchař Babica. První místo obsadil domací tým, Restaurace U Nadraží z Chotěboře. Ten k této příležitosti uvařil Drakův guláš. Na druhém místě skončil tým z restaurace Na Točně z Havlíčkova Brodu s gulášem „Alá Točna“ a třetí místo obhájil pražský Hotel ILF s Hovězím gulášem. Mezi další zúčastněné patřily restaurace jako Kozel na jevišti z Adamova, Vinárna pod Radnicí z Brna, restaurace Nola z Prahy, Hostinec u Kačaby z Jihlavy či hostinec Terasa z Hluboké nad Vltavou. Na pořadí prvních třech týmů se shodla jak odborná porota tak porota z řad návšěvníků.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem soutěžícím za výborně uvařené guláše, návštěvníkům za jejich přízeň a zaměstnancům za pomoc při organizaci. Předpokládaný termín dalšího ročníku je 7.10.2017!

Zdroj: Web pivovaru Chotěboř

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist