Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Chotěboř má za sebou Den otevřených dveří

20. říjen 2016  České nápoje   komentáře (0)  2111 x

V sobotu 8.10.2016 proběhl v pivovaru Chotěboř tradiční Den otevřených dveří, spojený s druhým ročníkem soutěže O nejlepší guláš k pivu Chotěboř. Ačkoli počasí příliš nepřálo, branami pivovaru prošlo téměř tisíc návštěvníků. Ti mohli ochutnat a ohodnotit z 8 soutěžních gulášů, které vařily naše hospůdky a restaurace z celé České republiky.

Chotěboř má za sebou Den otevřených dveříChotěboř má za sebou Den otevřených dveří

Kromě hlasů od návštěvníků hlasovala i „odborná“ porota. V jejím čele stál šéfkuchař Jiří Babica, dále pak sládek pivovaru Oldřich Záruba, místostarosta města Chotěboř Ing. Zdeněk Janovský a výrobní ředitel ve společnosti Penam Václav Bozděch. Právě společnost Penam se stala partnerem akce a dodavatelem čerstvého pečiva právě pro tuto přílěžitost.

Po celý den probíhal doprovodný program s hudebním doprovodem skupiny pana Jardy Bílka. Moderátorem akce byl Josef IX., který v rámci akce i vystoupil a zazpíval např. píseň Léto s Blaníkem, kterou můžete znát z rádia Blaník. Proběhlo zde i několik soutěží, kde mezi výhrami byly například kartony piva Chotěboř či vstupenky na koncert Jakuba Smolíka.

A jak to všechno dopadlo?
„Ačkoli všechny guláše byly vynikající, vyhrát mohl jen jeden“, pronesl při vyhlašování soutěže šéfkuchař Babica. První místo obsadil domací tým, Restaurace U Nadraží z Chotěboře. Ten k této příležitosti uvařil Drakův guláš. Na druhém místě skončil tým z restaurace Na Točně z Havlíčkova Brodu s gulášem „Alá Točna“ a třetí místo obhájil pražský Hotel ILF s Hovězím gulášem. Mezi další zúčastněné patřily restaurace jako Kozel na jevišti z Adamova, Vinárna pod Radnicí z Brna, restaurace Nola z Prahy, Hostinec u Kačaby z Jihlavy či hostinec Terasa z Hluboké nad Vltavou. Na pořadí prvních třech týmů se shodla jak odborná porota tak porota z řad návšěvníků.

Na závěr bychom rádi poděkovali všem soutěžícím za výborně uvařené guláše, návštěvníkům za jejich přízeň a zaměstnancům za pomoc při organizaci. Předpokládaný termín dalšího ročníku je 7.10.2017!

Zdroj: Web pivovaru Chotěboř

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist