Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Dárkové prodejny pivovarů v Plzni, Velkých Popovicích a Nošovicích opět otevřené

5. květen 2020  České nápoje   komentáře (0)  1281 x

Život v České republice se pozvolna vrací k normálu. V souladu s vládním plánem rozvolňování opatření proti koronaviru se již otevřeli pivovarské prodejny: Dárková prodejna na nádvoří pivovaru v Plzni, Kozlův obchod v pivovaru Velké Popovice i Radegastův obchod v Návštěvnickém centru pivovaru Radegast v Nošovicích. Prodejny, kromě tematického sortimentu, který potěší každého milovníka zlatavého pivního moku, připravili ke znovuotevření několik specialit.

Dárkové prodejny pivovarů v Plzni, Velkých Popovicích a Nošovicích opět otevřenéDárkové prodejny pivovarů v Plzni, Velkých Popovicích a Nošovicích opět otevřené

Dárková prodejna nabízí zákazníkům skutečnou raritu: čerstvě stáčený nefiltrovaný Pilsner Urquell, který zpravidla bývá k ochutnání jen v rámci degustace v ležáckých sklepích plzeňského pivovaru. Pivo lze pořídit v litrových patentních lahví za 119 Kč, k dispozici je také litrový growler, neboli odnoska, která i s pivem vyjde na 349 Kč. Na své si přijdou i ti, kteří dávají přednost rovnou celému sudu. Přímo na místě jsou v prodeji sudy Pilsner Urquell, a to 15 litrů (807 Kč), 30 litrů (1 584 Kč) nebo 50 litrů (2 590 Kč). V nabídce jsou i stylové půllitry nebo dárky s pivní tematikou. Otevřeno je ve všední dny od 10 do 18 hodin, v sobotu od 11 do 17 hodin a parkovat lze pohodlně přímo před dárkovou prodejnou.

Kozlův obchod v malebném velkopopovickém pivovaru nedaleko Prahy rozšiřuje kolekci pivních sklenic o originální rohatý „Trkací půllitr“, keramické korbele či další kousky. V nabídce jsou i trika a mikiny s nápaditými motivy nebo dárkové vouchery. Otevřeno je ve všední dny od 10 do 16 hodin, v sobotu od 12 do 16 hodin, parkování je možné přímo před Návštěvnickým centrem pivovaru, kde se prodejna nachází.

Radegastův obchod v Návštěvnickém centru pivovaru Radegast v Nošovicích láká na letošní extra hořkou novinku v lahvích i plechovkách – pivo Radegast Ratar, nejvíc hořké pivo v historii pivovaru vyrobené z chmele Polaris. V prodeji je rovněž sudové pivo: Radegast Rázná 10 ve 30 litrovém nebo 50 litrovém sudu a Radegast Ryze hořká 12 v 15 litrovém a 50 litrovém sudu. V Radegastově obchodě najdete i pivní suvenýry a oblečení. Otevřeno je od úterý do soboty od 10 do 17 hodin.

Ve všech třech prodejnách jsou dodržovány zvýšené hygienické podmínky. Nechybí bezdotykové dávkovače dezinfekce na ruce, jednorázové rukavice a personál dbá na dodržování rozestupů mezi nakupujícími v prodejně.

Pokud volíte raději nákupy z pohodlí domova, pak lze vše objednat online na e-shopu Plzeňského Prazdroje www.eshop.prazdroj.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist