Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Den s Březňákem již tuto sobotu

31. srpen 2023  České nápoje   komentáře (0)  477 x

V sobotu 2. září se otevřou brány pivovaru Velké Březno. Jako každoročně pozve všechny své příznivce na dobrou muziku, spoustu zábavy a samozřejmě pivo Březňák. Den s Březňákem začíná v 15:00 hodin, vstupné se neplatí.

Den s Březňákem již tuto sobotuDen s Březňákem již tuto sobotu

Celým odpolednem a večerem návštěvníky na pódiu provede moderátor Petr Zajíček. Po slavnostním zahájení hudební program začíná vystoupením skupiny Falzet v 15:00 hodin. V 16:30 se divákům představí muzikálový herec a písničkář Petr Lüftner. Od 18:00 hodin zahraje místní kapela Stará škola. Od 19:30 si mohou návštěvníci zanotovat notoricky známé písničky spolu s Freddie Mercury Revival. Vyvrcholením večera se stane vystoupení známé české skupiny Žlutý pes.

Na pódiu se dále budou konat oblíbené soutěže o pivní ceny, jako například zatloukání hřebíků, přetahování lanem nebo zábavná soutěž „pivní loutka“.

Během celého odpoledne a večera budou mít zájemci příležitost navštívit pivovar s průvodcem zdarma, a to od 14:30 do 18:00 hodin. Registrace bude probíhat na místě. Návštěvníci si prohlédnou všechny důležité výrobní prostory včetně historické měděné varny pivovaru z roku 1933 nebo otevřených kádí na spilce, které slouží k dokvašování piva.

V areálu pivovaru se všichni mohou těšit na dobrou zábavu. Zdarma si mohou vyzkoušet virtuální realitu či Body Zorbing, nebo se trochu poučit na stanovišti EKO-KOMu. Za poplatek pak bude skákací hrad, horolezecká stěna, střelnice, kolotoč, malování na obličej nebo pořízení fotky z fotokoutku s rekvizitami.

Odpoledne i večer jistě zpříjemní piva značky Březňák za příznivou cenu a něco dobrého k snědku. Den s Březňákem skončí ve 22:00 hodin.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist