Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Devadesát devět ocenění pro tmavého Bernarda

27. září 2022  České nápoje   komentáře (0)  609 x

Už více než tři desítky ocenění v letošním roce získala piva Rodinného pivovaru Bernard. Zatím posledním velkým úspěchem je první místo Černého ležáku v kategorii tmavých piv na degustační soutěži České pivo 2022. Pro stálici v nabídce pivovaru je to už 99. ocenění, která získává doma i ve světě.

Receptura Černého ležáku je více než 20 let, co ho vaříme, stále stejná. Po celou dobu se drží na nejvyšších místech jak v soutěžích, tak trvale patří mezi oblíbená piva mezi zákazníky. Těší mě, že ho nemusíme chválit my, ale že se chválí samo svými výsledky,“ má radost z trvalého úspěchu piva vrchní sládek a generální ředitel pivovaru Josef Vávra s tím, že Černý ležák už letos získal i zlato z brněnského PIVEXu a českobudějovické Zlaté pivní pečeti. „Sládek našeho partnerského pivovaru Duvel Moortgat z Belgie říká, že je to nejlepší tmavé pivo na světě,“ dodává Josef Vávra.

Černý ležák je pivo s přídavkem jemných kvasnic, díky nimž sekundárně dokváší přímo v lahvi. Je vařeno ze čtyř druhů sladů, má výraznou plnou chuť s jemnou hořkostí, na pivním trhu je ojedinělé.

Na špici oblíbenosti je Jedenáctka

Nejprodávanějším pivem z produkce Rodinného pivovaru Bernard je dlouhodobě Jedenáctka. Její kvalitu potvrdila degustační soutěž Žatecká Dočesná 2022, kde v kategorii světlých ležáků Jedenáctka zvítězila. V Žatci porovnávali celkem 158 piv z 27 pivovarů, piva Bernard v této konkurenci získala ještě dalších pět ocenění.

Šest zlatých z Londýna

Seznam letošních úspěchů se znatelně rozšířil po vyhlášení výsledků londýnské mezinárodní soutěže European Beer Challenge. Rodinný pivovar Bernard zde získal 12 medailí, z nich rovnou polovinu zlatých! Nejcennější medaile zde pivovaru udělili za Sváteční ležák, Jantarový ležák, Bezlepkový ležák, svrchně kvašený speciál Bohemian ALE, Desítku a nealkoholický Bernard s čistou hlavou Višeň.

Výsledky ze zahraničních mezinárodních soutěží jsou hodnotné. Schází se tu porotci z celého světa, v hodnocení se protnou jejich zcela odlišné zkušenosti a názory na pivo. Uspět v takovém hodnocení a v takové konkurenci je pro nás satisfakcí,“ komentuje úspěch v zahraničí vrchní sládek Josef Vávra.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist