Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Dudák motivuje strakonické hokejisty k vítězství

8. březen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1472 x

Strakonický pivovar Dudák chce maximálně motivovat místní hokejisty, kterým dnes začnou boje o účast ve finále krajského přeboru. Ředitel pivovaru Dušan Krankus slíbil každému ze sportovců i všem členům realizačního týmu karton piv s celým portfoliem pivovaru zdarma. Podmínkou je vítězství v zápase.

Dudák motivuje strakonické hokejisty k vítězstvíDudák motivuje strakonické hokejisty k vítězství

„Strakonice do toho! Mezi našimi zaměstnanci je mnoho fanoušků hokeje i těch, kteří hrají aktivně. Hokejisté skvěle reprezentují náš pivovar po celém kraji. Svými výsledky nám pak dělají vynikající reklamu. Věřím, že hokeje si letos ve městě ještě užijeme,“ uvádí ředitel pivovaru Dudák, který jako poslední v republice patří městu. Karton piv bude od tohoto okamžiku připravený za každý vítězný domácí zápas.

V pátek začíná ve Strakonicích semifinálová série s Jindřichovým Hradcem a pivovarníci ženou místní hokejisty do finálové série. „Pokud krajský přebor vyhrají zveme hokejisty na oslavu do pivovaru. Přemýšlíme nad tím, že objednáme pivovarský vůz tažený koňmi a uspořádáme spanilou jízdu od zimního stadionu až k pivovaru,“ slíbil ředitel Krankus.

Vedení HC Strakonice tento krok vítá, ostatně pivovar navázal užší spolupráci se všemi strakonickými kluby  již minulý rok, kdy sportovci v pivovaru nafotili unikátní kalendář pro rok 2019. "Zdálo se mi, že kluci byli ve čtvrtfinále trochu unavení. Umí zahrát ještě mnohem lépe. Věřím, že je tahle pivovarská pobídka přivede do maximálních otáček a Strakonice opět zažijí tu skvělou finálovou atmosféru" uvádí člen výboru HC Strakonice Miloslav Tuháček.

Strakoničtí hokejisté obhajují loňské vítězství v soutěži, kdy se stali po dlouhých letech krajskými šampiony. V letošním čtvrtfinále porazili soupeře z Vimperka. Všechna tři utkání série, která se hraje na dvě vítězství dospěla do prodloužení, dvakrát se v nastavení radovali strakoničtí, jednou vyhrál Vimperk až na samostatné nájezdy - k vyřazení nebylo daleko. V semifinále chce být rozdílovým hráčem pivovar. „My všichni věříme, že to letos podaří zopakovat,“ říkají jednohlasně hokejisté i pivovarští.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist