Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Heineken ČR má novou marketingovou ředitelku

6. únor 2018  České nápoje   komentáře (0)  1671 x

Společnost HEINEKEN Česká republika má od 1. února 2018 novou marketingovou ředitelku. Stane se jí Agnieszka Gorecki, která v posledních letech pracovala pro HEINEKEN v čínské Šanghaji. Agnieszka Gorecki bude i členkou management týmu.

Heineken ČR má novou marketingovou ředitelkuHeineken ČR má novou marketingovou ředitelku

Na různých marketingových manažerských pozicích pracuje Agnieszka Gorecki pro HEINEKEN celý svůj profesní život, tedy více než třináct let. V letech 2004 až 2012 působila ve Francii, nejprve na pozici trade marketingové manažerky, později jako marketingová manažerka pro export, kdy měla na starosti realizaci globálních strategií značek (Desperados, Fischer či Adelscott) na exportních trzích. Ve spolupráci s místními distributory dále zastřešovala i řízení a monitoring aktivit značek v Belgii, Polsku, Německu, Velké Británii a dalších zemích. Téměř pět let pak strávila v Paříži jako mezinárodní manažerka značky Desperados, aby se posléze přesunula do Amsterdamu a stala se globální manažerkou komunikace značky Heineken®. Kromě globálních kampaní odpovídala v Holandsku i za řízení rozvoje nadlinkových materiálů, televizních reklam a strategii značky na lokálních trzích v Asii. V lednu 2016 se stala manažerkou marketingu značky Heineken® v čínském Šanghaji, kde působila do svého nástupu v České republice.

„Marketing je mou vášní. Motivují mne výzvy a výsledky, neustále mne inspirují lidé, řemeslo a nuance, sílu mi dodávají intuice a logika. V České republice se těším na nové výzvy na trhu s tak silnou pivní kulturou a dědictvím,“ uvedla Agnieszka Gorecki, nová marketingová ředitelka společnosti HEINEKEN Česká republika.

Ve volném čase Agnieszka Gorecki velmi ráda cestuje. Projela už západní i východní Evropu, navštívila severní a jižní Ameriku i Asii. Má ráda sport, v minulosti byla členkou házenkářského týmu, dnes se věnuje fitness a józe.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist