Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Heineken láká studenty na tříleté pracovní pobyty ve světě

9. leden 2018  České nápoje   komentáře (0)  1738 x

Už desátým rokem v řadě letos společnost HEINEKEN láká šikovné absolventy vysokých škol. Nabízí jim International Graduate Programme (IGP), díky němuž mohou cestovat, pracovat po dobu tří let ve třech různých zemích světa a stát se tak součástí jedné z největších pivovarnických společností na světě. Zájemci se mohou hlásit do 9. února 2018, kritéria pro přijetí jsou ovšem jako každoročně přísná. Nezbytností je mimo jiné perfektní znalost angličtiny.

Heineken láká studenty na tříleté pracovní pobyty ve světěHeineken láká studenty na tříleté pracovní pobyty ve světě

Vybraní absolventi během tří let získají skvělou mezinárodní zkušenost, připravenou na míru budoucím lídrům. Program začíná 3. září 2018. Během prvního týdne se účastníci seznámí se společností HEINEKEN přímo v Amsterodamu. Odtud se vydají na tříletou cestu objevování, poznávání rozdílných kultur a rozšiřování znalostí v jedné z těchto zvolených oblastí:

  • Marketing & Sales (marketing a obchod)
  • Finance
  • Procurement (veřejné zakázky)
  • Corporate Affairs (korporátní vztahy)
  • Supply Chain (dodavatelský řetězec)
  • Information Technology (informační technologie)
  • Human Resources (lidské zdroje)

V HEINEKENu věříme tomu, že nejvíce se člověk naučí praktickými zkušenostmi v podnikání, prací v různých kulturách a na různých trzích, což mu umožní osobní růst a rozvoj. Ideální kandidát je soběstačný, ambiciózní, chce se učit prostřednictvím zpětné vazby a má v sobě dost odvahy stát se pánem situace, ať je kdekoliv,“ uvedla k programu Kateřina Dáňová z HR oddělení společnosti HEINEKEN, která má program na starosti.

Pro přihlášení do programu uchazeči potřebují mít ukončené vysokoškolské vzdělání (nejlépe magisterské), nebo je absolvovat do září 2018. Dále se od nich očekává vztah ke zvolenému oboru. Nevyhnutelnou podmínkou je plynná angličtina, znalost více jazyků je výhodou. Zájemci nesmí mít více než dvě pracovní zkušenosti (nepočítají se stáže a dobrovolnictví). Konečně jejich ambice a představy o profesním životě by měly směřovat k mezinárodní kariéře.

Další informace o podmínkách přijetí i nabídce ze strany HEINEKENu si zájemci mohou vyhledat na www.heinekenceskarepublika.cz, kde se lze přihlásit online a přiložit životopis, nebo na stránkách http://www.theheinekencompany.com/careers/igp. Uzávěrka přihlášek je 9. února 2018.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist