Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Hodinky Prim v barvách Pilsner Urquell

2. prosinec 2022  České nápoje   komentáře (0)  952 x

Pilsner Urquell slaví 180 let od založení první várky světoznámého ležáku. Kromě jiného, značka oslavuje výročí speciální aukcí 180?kusů limitované edice tradičních českých hodinek PRIM, jejíž výtěžek podpoří činnost Centra Paraple. Od 20. listopadu, kdy aukce začala, se doposud zapojily desítky dražitelů a celková částka přesahuje 2 miliony Kč.

Hodinky Prim v barvách Pilsner UrquellHodinky Prim v barvách Pilsner Urquell

„Máme obrovskou radost, že se lidé do aukce v takové míře zapojují. Postupně se přihazuje na všechny ze 180 ročníků hodinek. Nejvýše je nyní rok 1885, kde částka přesahuje 100 000 Kč. Přesto věříme, že částka ještě významně naroste. Zatím jsme zhruba v polovině a čeká nás ještě velké finále, které je 7. prosince. Každá koruna, kterou se nám pro činnost Centra Paraple podaří získat má smysl, takže kromě krásného sběratelského kousku nebo vánočního dárku mohou mít šťastní dražitelé také dobrý pocit z podpory lidí, kteří to skutečně potřebují, “ říká Kristýna Tereková, Senior Brand manažerka značky Pilsner Urquell.

Na aukci spolupracuje s Pilsner Urquell tradiční český výrobce ELTON hodinářská z?Nového Města nad Metují. Nejpopulárnější model hodinek je v?univerzální velikosti
pro muže i pro ženy. Na číselníku mají symbol Jubilejní brány plzeňského pivovaru a nápis Pilsner Urquell 1842-2022, na korunce gravír P.U. 1842. Na zadním víku je vedle loga Pilsner Urquell také číslo limitované edice a jeden letopočet z?historie nejslavnějšího ležáku. Dražitelé tak hodinky vybírají podle známých historických událostí nebo rodinných výročí, ročníků narození nebo například data svatby. Všechny hodinky mají speciální certifikát, a kromě této akce nebudou nikde jinde k mání.

Aukce probíhá online až do 7. prosince, kdy se uskuteční velké finále. Všechny informace o aukci i možnosti zapojení se najdete na www.pilsner-urquell.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist