Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Hoegaarden Rosée: Pivo na míru ženám?

10. listopad 2017  České nápoje   komentáře (0)  6067 x

Že se pivo neslučuje s dámskou jízdou? Že se nehodí na večírek nebo na posezení s kamarádkami? A co kdybychom vám řekli, že existuje světlé pšeničné pivo s jemnou hořkostí a svěží příchutí malin? Pivo, ze kterého na vás doslova dýchne atmosféra zasněženého belgického města. Přesně taková je novinka Hoegaarden Rosée, která právě doputovala do českých obchodů.

Hoegaarden Rosée: Pivo na míru ženám?Hoegaarden Rosée: Pivo na míru ženám?

Historie receptury světlého pšeničného piva Hoegaarden sahá až do poloviny patnáctého století, a i když Rosée patří mezi novější značky belgického pivovaru, není to rozhodně poprvé, co v malém městečku nedaleko Bruselu zaexperimentovali s ovocnými tóny. Koneckonců také ikonická šestihranná sklenice má podle legendy původ ve sklenicích od ovocné marmelády, ze kterých se kdysi - při nedostatku obyčejného skla - pivo pilo.

Hoegaarden Rosée je lehký pivní speciál, který kombinuje originální citrusovou chuť belgického světlého pšeničného piva s jemnými tóny a svěží vůní malin. V obchodech tuto novinku najdete ve speciální slavnostní lahvi o objemu 0,75 litru, která ozdobí každou více či méně slavnostní příležitost.

Co si budeme povídat, Hoegaarden Rosée je určeno hlavně ženám, které před klasickým pivem dávají přednost spíš šumivým vínům nebo ciderům. I když u nás obliba piv s ovocnou příchutí roste, vyznavač klasického ležáku po něm - částečně už ze své pivařské ješitnosti - asi nesáhne. Nejlépe se tak tahle novinka hodí pro večírky v převážně dámské společnosti. I když existují i muži, kteří rádi experimentují a dokáží ocenit pestrost pivního světa. Zkuste ho pořídit třeba na firemní večírek, na vánoční posezení nebo na silvestrovskou oslavu. Díky své chuti může nahradit populární koktejly a zároveň je dostatečně lehké, takže nehrozí, že by si kvůli němu někdo ušil ostudu.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2.91 hvězdiček / Hodnoceno: 23x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist