Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Hokejisti zahájili olympijské hry v pražském metru

7. únor 2022  České nápoje   komentáře (0)  306 x

Hokejisti a krasobruslařský pár na kolečkových bruslích mezi cestujícími v soupravě metra, rychlobruslař na nástupišti, skokan na lyžích na eskalátoru. Takové obrázky se v sobotu odpoledne nabízely cestujícím na lince C pražského metra. Akce, která se odehrávala pod taktovkou Pilsner Urquell, měla za cíl podpořit české sportovce na zimních olympijských hrách v Pekingu. Happeningu se zúčastnily i známé sportovní osobnosti jako Kateřina Neumannová, Roman Šebrle, nebo Ondřej Moravec.

Hokejisti zahájili olympijské hry v pražském metruHokejisti zahájili olympijské hry v pražském metru

Akce proběhla odpoledne na lince C pražského metra mezi stanicemi Nádraží Holešovice a Kobylisy. Na cestující čekala řada výjevů ze zimních sportovišť, ale i několik překvapení. Třeba pod maskou hokejového brankaře se po celou dobu skrýval olympijský vítěz v desetiboji a populární moderátor Roman Šebrle. „Moc rád jsem se do happeningu zapojil. Pravidelně držím našim sportovcům palce na všech vrcholných akcích a jsem hrdý na každého z nich. Sám totiž vím, jaké úsilí za přípravou na olympiádu stojí,“ říká Roman Šebrle.

U příležitosti zahájení zimních olympijských her v Pekingu akci zorganizoval Pilsner Urquell. Namísto zlatých medailí cestujícím rozdával limitovanou edici svých zlatých plechovek, které jsou k dostání i ve vybraných obchodních řetězcích a společně se sportovci letěly také do Pekingu. „Čeští sportovci, stejně jako Pilsner Urquell, dlouhodobě skvěle reprezentují naši zemi v zahraničí a na jejich úspěchy jsme právem hrdí. To jsme chtěli naší aktivitou v metru zdůraznit,“ doplňuje Kateřina Hašková, Brand Manager Pilsner Urquell.

Kromě Romana Šebrleho se na místě objevila i olympijská vítězka v běhu na lyžích Kateřina Neumannová nebo biatlonista Ondřej Moravec. Sobotní událost proběhla ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy, jehož zástupci na místě dohlíželi na bezpečnost a hladký průběh akce bez dopadů na běžný provoz metra.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist