Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Hokejisti zahájili olympijské hry v pražském metru

7. únor 2022  České nápoje   komentáře (0)  465 x

Hokejisti a krasobruslařský pár na kolečkových bruslích mezi cestujícími v soupravě metra, rychlobruslař na nástupišti, skokan na lyžích na eskalátoru. Takové obrázky se v sobotu odpoledne nabízely cestujícím na lince C pražského metra. Akce, která se odehrávala pod taktovkou Pilsner Urquell, měla za cíl podpořit české sportovce na zimních olympijských hrách v Pekingu. Happeningu se zúčastnily i známé sportovní osobnosti jako Kateřina Neumannová, Roman Šebrle, nebo Ondřej Moravec.

Hokejisti zahájili olympijské hry v pražském metruHokejisti zahájili olympijské hry v pražském metru

Akce proběhla odpoledne na lince C pražského metra mezi stanicemi Nádraží Holešovice a Kobylisy. Na cestující čekala řada výjevů ze zimních sportovišť, ale i několik překvapení. Třeba pod maskou hokejového brankaře se po celou dobu skrýval olympijský vítěz v desetiboji a populární moderátor Roman Šebrle. „Moc rád jsem se do happeningu zapojil. Pravidelně držím našim sportovcům palce na všech vrcholných akcích a jsem hrdý na každého z nich. Sám totiž vím, jaké úsilí za přípravou na olympiádu stojí,“ říká Roman Šebrle.

U příležitosti zahájení zimních olympijských her v Pekingu akci zorganizoval Pilsner Urquell. Namísto zlatých medailí cestujícím rozdával limitovanou edici svých zlatých plechovek, které jsou k dostání i ve vybraných obchodních řetězcích a společně se sportovci letěly také do Pekingu. „Čeští sportovci, stejně jako Pilsner Urquell, dlouhodobě skvěle reprezentují naši zemi v zahraničí a na jejich úspěchy jsme právem hrdí. To jsme chtěli naší aktivitou v metru zdůraznit,“ doplňuje Kateřina Hašková, Brand Manager Pilsner Urquell.

Kromě Romana Šebrleho se na místě objevila i olympijská vítězka v běhu na lyžích Kateřina Neumannová nebo biatlonista Ondřej Moravec. Sobotní událost proběhla ve spolupráci s Dopravním podnikem hlavního města Prahy, jehož zástupci na místě dohlíželi na bezpečnost a hladký průběh akce bez dopadů na běžný provoz metra.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist