Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Hospoda U Praporku pro fanoušky Baníku

1. srpen 2022  České nápoje   komentáře (0)  472 x

Exkluzivní místo přímo u hrací plochy. Stylové posezení. Vlastní hospodský a čepované pivo Radegast do skla. Vybraní fanoušci sledovali výroční zápas mezi FC Baník Ostrava a Celtic FC v unikátní „Hospodě U Praporku“.

Vychutnat si výroční zápas a k tomu hořké a správně načepované pivo Radegast na neobvyklém místě? Takový zážitek z výročního utkání ostravské fotbalové ikony a slavného skotského klubu si nakonec odneslo dvacet fanoušků. Aktivita vznikla ve spolupráci Pivovaru Radegast a klubu FC Baník Ostrava.

„Mimo předem vybraných zájemců z našich soutěží jsme do speciální „Hospody u Praporku“ posadili také osm náhodně vylosovaných fanoušků, kteří se o tom dozvěděli až přímo na místě konání, takže to pro ně bylo obrovské překvapení a mimořádný zážitek,“ upřesňuje Josef Jalůvka, manažer značky Radegast.

Radegast se během výročního utkání staral také o zajištění pivního servisu včetně rychlovýčepních zařízení, která přispěla k navýšení výčepních kapacit a komfortu pro fotbalové fanoušky. Utkání skončilo výsledkem: FC Baník Ostrava – Celtic FC 2:4. Na vyprodaný zápas dorazilo 14 500 fanoušků Baníku, kteří se jednotně sladili do bílé barvy.

Dalším bodem stého výročí založení fotbalového klubu FC Baník Ostrava bude multižánrový festival Baník100fest, který proběhne 9. a 10. září 2022. Na akci vyroste například improvizovaný hostinec U Dubu, ve kterém byl slezský klub před sto lety založen. Na čepu bude správně hořké pivo Radegast.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist