Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

I love Brno, to je nová kampaň Starobrna

3. srpen 2016  České nápoje   komentáře (0)  2781 x

Značka Starobrno spustila v hlavní prázdninové sezoně kampaň určenou všem, kteří mají rádi Brno, a vyznávají se ze lásky ke svému městu. Slogan „I love Brno“ bude k vidění nejen na reklamních plochách po městě, ale po celé léto dokonce i na pivních lahvích. „Sounáležitost“ k Brnu mohou jeho obyvatelé dát najevo také prostřednictvím speciálních samolepek.

I love BrnoI love Brno

Vyvrcholení celé kampaně se uskuteční na tradičním Dni otevřených dveří 3. září. Letos se bude konat opět v areálu pivovaru Starobrno v ulici Hlinky.

V prodejnách tak v následujících dnech mohou spotřebitelé narazit na limitovanou edici skleněných lahví Starobrno s unikátní přední etiketou, na níž je klasické stávající starobrněnské logo nahrazeno logem „I love Brno“.

Starobrno mění na sezonu svou tvář – a po celé léto chce svým spotřebitelům a příznivcům připomínat to, co je jasné dávno: „I love Brno“. Chceme, aby všichni ti, kdo milují Brno, to v létě ukázali spolu s námi. Třeba tak, že se budou fotit v Brně se Starobrnem, a dávat svoje fotky na sociální sítě pod hashtagy #starobrno a #ilovebrno, nebo si někam nalepí samolepku, kterou během léta mohou získat při různých příležitostech,” přiblížila probíhající kampaň manažerka značky Starobrno Zdenka Mindlová.

Mezi uvedené příležitosti patří například prodejní akce, kdy spotřebitelé ve vybraných prodejnách nálepku dostanou při koupi deseti lahví Starobrno Tradiční nebo Starobrno Medium. Samolepky bude možné dále získat v průběhu září i ve vybraných starobrněnských restauracích. Značka Starobrno dále chystá limitovanou edici triček a spoustu dalších překvapení – stačí sledovat facebook nebo webové stránky, kde bude o dalších plánovaných akcích včas informovat. Vyvrcholení kampaně spolu s překvapením pro své fanoušky plánuje na Den otevřených dveří 3. září.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist