Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Jubilejní dvacáté Slavnosti Ostravaru až příští rok

27. duben 2020  České nápoje   komentáře (0)  1270 x

Pivovar Ostravar dnes oficiálně zastavil veškeré přípravy k pořádání letošních Slavností pivovaru Ostravar. Přestože se některá z vládních opatření přijatých v souvislosti s pandemií koronaviru rozvolňují, i nadále zůstávají v platnosti omezení týkající se pořádání veřejných akcí. Z tohoto důvodu se pořadatelé rozhodli Slavnosti Ostravar posunout na příští rok. Nový termín stanovili na 18. a 19. června 2021. Vstupenky zakoupené na internetu zůstávají v platnosti.

Jubilejní dvacáté Slavnosti Ostravaru až příští rokJubilejní dvacáté Slavnosti Ostravaru až příští rok

Rozhodnutí přesunout letošní ročník Slavností pivovaru Ostravar přišlo 50 dní před začátkem akce v souvislosti s vývojem situace okolo pandemie koronaviru. „Vzhledem k současné situaci a pokračujícím vládním opatřením vztahujícím se i na pořádání akcí s větším počtem osob jsme se rozhodli přesunout letošní ročník Slavností na příští rok,” potvrzuje Jan Řehůřek, vrchní sládek pivovaru Ostravar.

Ostravar měl letos s fanoušky slavit kulatiny

Je nám to moc líto, protože jsme letos měli s našimi fanoušky v areálu pivovaru slavit kulatiny, ale musíme respektovat současnou situaci a nařízení české vlády. Naší prioritou je ochrana zdraví našich zaměstnanců i všech návštěvníků akce,“ říká Jan Řehůřek.

Slavnosti pivovaru Ostravar se v Ostravě pravidelně konají od roku 1999. Letos se měly uskutečnit v termínu 19. a 20. června a vystoupit na nich mimo jiné měly kapely Kryštof, Tři sestry nebo Horkýže Slíže. „Bohužel podle aktuálních plánů rozvolňování vládních opatření nebude v původně zamýšleném termínu konání slavností v České republice možné pořádat veřejné akce. To fakticky znemožňuje Slavnosti zorganizovat, protože na Slavnosti každoročně dorazí skoro deset tisíc lidí,” přibližuje rozhodnutí o přesunutí termínu Jan Vošta, dlouholetý šéf organizačního týmu z Ostravaru.

Oslava se přesouvá na červen 2021

Nový termín Slavností pivovaru Ostravar stanovili pořadatelé na 18. a 19. června 2021. „Slavnosti v příštím roce proběhnou v naplánovaném rozsahu. To znamená se všemi atrakcemi jako jsou koncerty, exkurze nebo pivní workshopy a samozřejmě s pivem čepovaným přímo z ležáckých sklepů. S hlavními headlinery jsme se už domluvili na novém termínu a všichni ho akceptovali,” dodává Jan Vošta.

Ostravar očekává, že si fanoušci vstupenky ponechají

Všichni držitelé vstupenek nyní obdrží notifikační e-mail od společnosti, která pro Ostravar dlouhodobě zajišťuje prodej vstupenek. Ve zprávě bude oznámen nový termín i informace, jak mohou lidé postupovat. „Základní informací je, že zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na rok 2021,” říká Pavla Ličková z organizačního týmu Slavností. „Očekáváme, že si naši fanoušci vstupenky spíše ponechají a vyjádří tím podporu nejen Slavnostem, ale i celému našemu ostravskému pivovaru, který v době krize zásoboval nealkoholickými pivními mixy jak Moravskoslezský kraj, tak i lidi v první linii. Konkrétně se jednalo o zdravotníky, pracovníky v laboratořích, operátory na tísňových linkách, záchranáře a dobrovolníky. Samozřejmě, že si lidé budou moci zažádat i o vrácení vstupenek. V tom případě dostanou peníze zpět,” upřesňuje závěrem Pavla Ličková z Ostravaru. Po rozvolnění vládních opatření bude předprodej vstupenek na Slavnosti pivovaru Ostravar pokračovat na portále goout.net.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist