Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Jubilejní dvacáté Slavnosti Ostravaru až příští rok

27. duben 2020  České nápoje   komentáře (0)  735 x

Pivovar Ostravar dnes oficiálně zastavil veškeré přípravy k pořádání letošních Slavností pivovaru Ostravar. Přestože se některá z vládních opatření přijatých v souvislosti s pandemií koronaviru rozvolňují, i nadále zůstávají v platnosti omezení týkající se pořádání veřejných akcí. Z tohoto důvodu se pořadatelé rozhodli Slavnosti Ostravar posunout na příští rok. Nový termín stanovili na 18. a 19. června 2021. Vstupenky zakoupené na internetu zůstávají v platnosti.

Jubilejní dvacáté Slavnosti Ostravaru až příští rokJubilejní dvacáté Slavnosti Ostravaru až příští rok

Rozhodnutí přesunout letošní ročník Slavností pivovaru Ostravar přišlo 50 dní před začátkem akce v souvislosti s vývojem situace okolo pandemie koronaviru. „Vzhledem k současné situaci a pokračujícím vládním opatřením vztahujícím se i na pořádání akcí s větším počtem osob jsme se rozhodli přesunout letošní ročník Slavností na příští rok,” potvrzuje Jan Řehůřek, vrchní sládek pivovaru Ostravar.

Ostravar měl letos s fanoušky slavit kulatiny

Je nám to moc líto, protože jsme letos měli s našimi fanoušky v areálu pivovaru slavit kulatiny, ale musíme respektovat současnou situaci a nařízení české vlády. Naší prioritou je ochrana zdraví našich zaměstnanců i všech návštěvníků akce,“ říká Jan Řehůřek.

Slavnosti pivovaru Ostravar se v Ostravě pravidelně konají od roku 1999. Letos se měly uskutečnit v termínu 19. a 20. června a vystoupit na nich mimo jiné měly kapely Kryštof, Tři sestry nebo Horkýže Slíže. „Bohužel podle aktuálních plánů rozvolňování vládních opatření nebude v původně zamýšleném termínu konání slavností v České republice možné pořádat veřejné akce. To fakticky znemožňuje Slavnosti zorganizovat, protože na Slavnosti každoročně dorazí skoro deset tisíc lidí,” přibližuje rozhodnutí o přesunutí termínu Jan Vošta, dlouholetý šéf organizačního týmu z Ostravaru.

Oslava se přesouvá na červen 2021

Nový termín Slavností pivovaru Ostravar stanovili pořadatelé na 18. a 19. června 2021. „Slavnosti v příštím roce proběhnou v naplánovaném rozsahu. To znamená se všemi atrakcemi jako jsou koncerty, exkurze nebo pivní workshopy a samozřejmě s pivem čepovaným přímo z ležáckých sklepů. S hlavními headlinery jsme se už domluvili na novém termínu a všichni ho akceptovali,” dodává Jan Vošta.

Ostravar očekává, že si fanoušci vstupenky ponechají

Všichni držitelé vstupenek nyní obdrží notifikační e-mail od společnosti, která pro Ostravar dlouhodobě zajišťuje prodej vstupenek. Ve zprávě bude oznámen nový termín i informace, jak mohou lidé postupovat. „Základní informací je, že zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti i na rok 2021,” říká Pavla Ličková z organizačního týmu Slavností. „Očekáváme, že si naši fanoušci vstupenky spíše ponechají a vyjádří tím podporu nejen Slavnostem, ale i celému našemu ostravskému pivovaru, který v době krize zásoboval nealkoholickými pivními mixy jak Moravskoslezský kraj, tak i lidi v první linii. Konkrétně se jednalo o zdravotníky, pracovníky v laboratořích, operátory na tísňových linkách, záchranáře a dobrovolníky. Samozřejmě, že si lidé budou moci zažádat i o vrácení vstupenek. V tom případě dostanou peníze zpět,” upřesňuje závěrem Pavla Ličková z Ostravaru. Po rozvolnění vládních opatření bude předprodej vstupenek na Slavnosti pivovaru Ostravar pokračovat na portále goout.net.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist