Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Krkonošské pivní slavnosti, to je dvacet pivovarů, Jaroslav Uhlíř a pivobusy

8. srpen 2016  České nápoje   komentáře (0)  2594 x

Dělání, Holubí dům, Severní vítr, Hajný je lesa pán, Není nutno, Elektrický valčík a další. Pod těmito a dalšími písničkami, na kterých vyrostly celé generace Čechů, je spoluautorsky podepsán i Jaroslav Uhlíř. Zpívají si je malí i velcí, nejmenší i ti starší a v sobotu 13. srpna si je bude prozpěvovat celé náměstí ve Vrchlabí. Jaroslav Uhlíř totiž bude hlavním magnetem letošního již 19. ročníku Krkonošských pivních slavností.

Krkonošské pivní slavnostiKrkonošské pivní slavnosti

Nejstarší pivařský festival v Krkonoších si pro své návštěvníky i v letošním roce nachystal bohatý program. Vedle Jaroslava Uhlíře se na pódiu představí mimo jiné kapely Rockset, Queenie, Mempis či zpěvák Voxel. Hudební maraton uzavře rockový nášup v podání lokální kapely Alibi rock hrající největší pecky posledních čtyř dekád.

Součástí programu budou tradiční pivařské soutěže a zájemci se budou moci zúčastnit školy čepování piva s mistrem Jardou Učíkem. Pro malé návštěvníky bude přichystán „Pirátský rodinný park“ a hlídaný dětský koutek s Makovičkou. Zájemci o rozpustilé a originální fotky v netradičních kulisách budou moci využít služeb populární Fotobedny.

„Své pípy během slavností roztočí hned dvacítka pivovarů, k zakousnutí si mohou návštěvníci dopřát tradiční krkonošské speciality jako kyselo, sejkory, domácí koláče a nebudou chybět ani masové hody či další speciality. Mysleli jsme i na přespolní hosty, po 23. hodině budou zájemce z Jilemnice, Hostinného či Špindlerova Mlýna rozvážet k domovům speciální pivní autobusy. Proto neváhejte a přijďte pobejt,“ říká hlavní pořadatel akce Petr Ticháček.

Letošní Krkonošské pivní slavnosti startují v sobotu 13. srpna v 10 hodin na vrchlabském náměstí slavnostním přípitkem starosty města s vládcem hor Krakonošem. Vstupné do 14 hodin činí 50 korun, později příchozí zaplatí dvojnásobek. Děti do 130 centimetrů mají vstupné zdarma.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist