Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Krušovice partnerem hudebních festivalů

16. červen 2017  České nápoje   komentáře (1)  2692 x

Festivalová sezona je za dveřmi a značka Krušovice se stane hrdým partnerem několika akcí. Nejde přitom „jen“ o podporu dobré hudby a zábavy. Například na Rohanském ostrově (při této příležitosti přejmenovaném na Štědrý ostrov) na festivalu United Islands odmění pivem lidi, kteří přispívají organizaci Člověk v tísni. Krušovice jsou dále partnerem Metronome festivalu na pražském Výstavišti v Holešovicích.

Krušovice partnerem hudebních festivalůKrušovice partnerem hudebních festivalů

Jeden z největších multižánrových a mezinárodních hudebních festivalů United Islands of Prague se už po čtrnácté uskuteční během posledního červnového víkendu na několika místech v Praze. Jednotlivé scény propojí korza se stánky a dalšími aktivitami. Své výročí založení zde oslaví humanitární organizace Člověk v tísni. Značku Krušovice „nejvíce“ zajímá Štědrý (Rohanský) ostrov. „Štědří lidé, kteří podporují humanitární organizaci Člověk v tísni, si budou moci vyzvednout pivo zdarma. Půjde o krušovický Ležák za studena chmelený, pivo s charakterem, které jsme uvařili pro lidi s charakterem. Předpokládáme, že přispěvovatelům Člověka v tísni rozdáme kolem tisícovky piv,“ konstatoval za značku Krušovice manažer Jiří Coufal. Štědří lidé s charakterem dostanou 1 + 1 pivo zdarma v krušovickém stánku právě na Štědrém ostrově.

Metronome Festival Prague, který se ve stejném termínu 23. a 24. června koná na Výstavišti v Holešovicích, se letos pyšní podtitulem city festival. To v praxi znamená, že se návštěvníci mohou těšit na bohatý doprovodný program, tedy dny plné zážitků, nápadů a pohody. O program se postarají i festivaloví partneři včetně značky Krušovice. Návštěvníci mohou přijít ochutnat Ležák za studena chmelený a další druhy krušovických piv do provizorní Šalandy, která v Holešovicích vznikne pro účely festivalu. Ve fotokoutku si mohou pořídit snímek na památku. Chybět nebudou ani oblíbené soutěže o trička či kšiltovky s hláškami pro krále a královnu. Největším lákadlem se určitě stane velká soutěž o pivní rentu na celý rok nebo pivo zdarma přímo na festivalu až pro 1000 účastníků soutěže. Zájemci o výhru se do soutěže budou přihlašovat prostřednictvím festivalové WIFI sítě. V Královské Relax zóně se mohou návštěvníci těšit na odpočinkové aktivity a drobné soutěže, kde bude v hlavní roli krušovické pivo.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (1)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Chody

pátek, 16. červen 2017
13:25

Chody

Další důvod, proč bojkotovat pivo od Heinekenů. Podpora organizace Člověk v tísni, která mimo jiné podporuje přijímání migrantů :(


Napsal: Chody [Odpovědět]ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist