Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Krušovice zvou na tradiční Pivovarské slavnosti

31. srpen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1479 x

Královský pivovar Krušovice ožije v sobotu 15. září Slavnostmi piva. Program bude zahájen v pravé poledne v zrekonstruovaných prostorách pivovaru a provede jím moderátor Petr Vondráček. Na podium během dne vystoupí Portless feat Hendy D., Vypsaná Fixa či Richard Krajčo. Aby si všichni návštěvníci mohli Slavnosti piva v pivovaru Krušovice vychutnat naplno, je zajištěna kyvadlová doprava z Rakovníka a Nového Strašecí a celodenní vstup do areálu pivovaru zdarma.

Krušovice zvou na tradiční Pivovarské slavnostiKrušovice zvou na tradiční Pivovarské slavnosti

Hvězdy hudební scény v Krušovicích

Slavnosti piva v Krušovicích nabídnou výborný hudební program. Na pódiu se během dne vystřídá hned šest kapel. Akci v poledne zahájí Hard Rock Tribute, pokračovat budou Portless feat. Henry D., Vypsaná Fixa, U mě dobrý, Horkýže Slíže a Richard Krajčo „Pivovar Krušovice se vždy rád podělí o vášeň z vaření piva s jeho příznivci, se kterými je radost prožít opravdový pivní svátek. Víme, že pravé Pivovarské slavnosti musí mít lákavý hudební repertoár, výbornou zábavu a hlavně skvělé pivo. Slavnosti piva v Krušovicích budou přesně takové,“ vysvětluje Jiří Coufal Brand manažer Královského pivovaru Krušovice.

Soutěže, zábava, krušovické pivo

Ani letos nebudou chybět oblíbené soutěže s řadou zajímavých cen včetně možnosti vyhrát pivo na celý rok zdarma. Skvělým zážitkem pro celou rodinu je exkurze do útrob pivovaru, kde se návštěvníci dozvědí o historii Krušovického piva a nahlédnou pod pokličku vaření piva světové úrovně. Čepovat se budou všechna piva z krušovického portfolia - Krušovice Řízná 10, Královská 12, Černé, Pšeničné, Mušketýr a také novinka K11. K dobrému moku patří i dobré jídlo, které je také tradiční součástí pivního svátku v Královském pivovaru Krušovice.

K odpočinku bude připravena speciální relax zóna #mojekralovstvi a královský fotokoutek s možností pořídit si památeční snímek s rodinou či přáteli.

Detailní informace o Pivovarských slavnostech v Krušovicích naleznete na https://slavnostikrusovice.cz/.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist