Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Krušovice zvou na tradiční Pivovarské slavnosti

31. srpen 2018  České nápoje   komentáře (0)  2039 x

Královský pivovar Krušovice ožije v sobotu 15. září Slavnostmi piva. Program bude zahájen v pravé poledne v zrekonstruovaných prostorách pivovaru a provede jím moderátor Petr Vondráček. Na podium během dne vystoupí Portless feat Hendy D., Vypsaná Fixa či Richard Krajčo. Aby si všichni návštěvníci mohli Slavnosti piva v pivovaru Krušovice vychutnat naplno, je zajištěna kyvadlová doprava z Rakovníka a Nového Strašecí a celodenní vstup do areálu pivovaru zdarma.

Krušovice zvou na tradiční Pivovarské slavnostiKrušovice zvou na tradiční Pivovarské slavnosti

Hvězdy hudební scény v Krušovicích

Slavnosti piva v Krušovicích nabídnou výborný hudební program. Na pódiu se během dne vystřídá hned šest kapel. Akci v poledne zahájí Hard Rock Tribute, pokračovat budou Portless feat. Henry D., Vypsaná Fixa, U mě dobrý, Horkýže Slíže a Richard Krajčo „Pivovar Krušovice se vždy rád podělí o vášeň z vaření piva s jeho příznivci, se kterými je radost prožít opravdový pivní svátek. Víme, že pravé Pivovarské slavnosti musí mít lákavý hudební repertoár, výbornou zábavu a hlavně skvělé pivo. Slavnosti piva v Krušovicích budou přesně takové,“ vysvětluje Jiří Coufal Brand manažer Královského pivovaru Krušovice.

Soutěže, zábava, krušovické pivo

Ani letos nebudou chybět oblíbené soutěže s řadou zajímavých cen včetně možnosti vyhrát pivo na celý rok zdarma. Skvělým zážitkem pro celou rodinu je exkurze do útrob pivovaru, kde se návštěvníci dozvědí o historii Krušovického piva a nahlédnou pod pokličku vaření piva světové úrovně. Čepovat se budou všechna piva z krušovického portfolia - Krušovice Řízná 10, Královská 12, Černé, Pšeničné, Mušketýr a také novinka K11. K dobrému moku patří i dobré jídlo, které je také tradiční součástí pivního svátku v Královském pivovaru Krušovice.

K odpočinku bude připravena speciální relax zóna #mojekralovstvi a královský fotokoutek s možností pořídit si památeční snímek s rodinou či přáteli.

Detailní informace o Pivovarských slavnostech v Krušovicích naleznete na https://slavnostikrusovice.cz/.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist