Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Kryštof kempy byly zahájeny. Návštěvníci popíjeli orosený Ostravar

20. červenec 2016  České nápoje   komentáře (0)  2067 x

O víkendu 9-10. července začal v Mikulově druhý ročník vyprodaného festivalu Kryštof kemp. Stejně jako před dvěma lety i letos oblíbenou ostravskou kapelu na letním víkendovém turné po České republice doprovodí její dlouhodobý partner pivovar Ostravar. Návštěvníci kempů se tak mohou těšit nejen na nevšední hudební zážitky, ale i na pivní novinku Ostravar Mustang a Speciál ze spilky Černou Barboru či Pivocvičnu.

Kryštof na Slavnostech pivovaru OstravarKryštof na Slavnostech pivovaru Ostravar

Díky dlouhodobé spolupráci pivovaru Ostravar a kapely Kryštof založené na společných kořenech a regionálních hodnotách, již několik let vznikají zajímavé projekty. Třeba překvapivý koncert na střeše ostravského pivovaru během Slavností pivovaru Ostravar v roce 2014, celorepubliková premiéra nové desky Srdcebeat v pivovaru v létě 2015, nebo společný projekt Ostrava žije, který si klade za cíl oživit Ostravu.

K úspěšným projektům bezesporu patří i letní festivaly s názvem Kryštof kempy, na které se kapela poprvé vydala před dvěma lety. „O Kryštof kempy byl mezi fanoušky kapely obrovský zájem už při premiérovém ročníku a letos byly kempy vyprodány během několika hodin,“ říká manažerka značky Ostrava Zuzana Cieciotková a dodává: „Kryštof kempy jsou svým pojetím jedinečné v mnoha směrech. My na nich oceňujeme především přátelský přístup, pohodlí v přírodních amfiteátrech a široký program pro všechny generace. Jsme rádi, že se tento nový přístup k festivalům lidem líbí, a že se opět i Ostravar může vydat na pirátskou výpravu a dát jejím prostřednictvím návštěvníkům možnost ochutnat „kousek Ostravy.“

Pro Kryštof kempy Ostravar připravil tři druhy piv, které mohli návštěvníci festivalu poprvé ochutnat minulý pátek a sobotu v Mikulově. V horkém letním dni byl zájem o všechny - světlé výčepní pivo Ostravar Original i oblíbený speciál Černá Barbora. Největší úspěch však slavila letošní novinka Ostravar Mustang.

Kromě dodávky piva přivezli ostravští pivovarníci ke zpestření doprovodného programu do Mikulova i  ostravskou knajpu, ve které se konají Pivovarské školy nebo Pivocvnična. „Pivocvična pod dozorem Ostraváků byla obsypána zvědavými a nadšenými návštěvníky Kempu, kteří si mohli sami načepovat pivo a k tomu se přiučit pár "kratkych a duraznych" slov,“ komentovala dění v Mikulově Zuzana Cieciotková. Stejně jako předloni i letos v ostravské hospodě vypomáhá člen kapely Kryštof, trombonista Ondra Kyjonka.

Ostravské pivo i doprovodný program si budou moci návštěvníci Kryštof kempů užívat během celých letních prázdnin. Po Mikulově budou Kryštof kempy pokračovat postupně na Hané, Hukvaldech, ve Svojšicích, na Konopišti, v Lokti a Lochotíně.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist