Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Kryštof kempy byly zahájeny. Návštěvníci popíjeli orosený Ostravar

20. červenec 2016  České nápoje   komentáře (0)  2492 x

O víkendu 9-10. července začal v Mikulově druhý ročník vyprodaného festivalu Kryštof kemp. Stejně jako před dvěma lety i letos oblíbenou ostravskou kapelu na letním víkendovém turné po České republice doprovodí její dlouhodobý partner pivovar Ostravar. Návštěvníci kempů se tak mohou těšit nejen na nevšední hudební zážitky, ale i na pivní novinku Ostravar Mustang a Speciál ze spilky Černou Barboru či Pivocvičnu.

Kryštof na Slavnostech pivovaru OstravarKryštof na Slavnostech pivovaru Ostravar

Díky dlouhodobé spolupráci pivovaru Ostravar a kapely Kryštof založené na společných kořenech a regionálních hodnotách, již několik let vznikají zajímavé projekty. Třeba překvapivý koncert na střeše ostravského pivovaru během Slavností pivovaru Ostravar v roce 2014, celorepubliková premiéra nové desky Srdcebeat v pivovaru v létě 2015, nebo společný projekt Ostrava žije, který si klade za cíl oživit Ostravu.

K úspěšným projektům bezesporu patří i letní festivaly s názvem Kryštof kempy, na které se kapela poprvé vydala před dvěma lety. „O Kryštof kempy byl mezi fanoušky kapely obrovský zájem už při premiérovém ročníku a letos byly kempy vyprodány během několika hodin,“ říká manažerka značky Ostrava Zuzana Cieciotková a dodává: „Kryštof kempy jsou svým pojetím jedinečné v mnoha směrech. My na nich oceňujeme především přátelský přístup, pohodlí v přírodních amfiteátrech a široký program pro všechny generace. Jsme rádi, že se tento nový přístup k festivalům lidem líbí, a že se opět i Ostravar může vydat na pirátskou výpravu a dát jejím prostřednictvím návštěvníkům možnost ochutnat „kousek Ostravy.“

Pro Kryštof kempy Ostravar připravil tři druhy piv, které mohli návštěvníci festivalu poprvé ochutnat minulý pátek a sobotu v Mikulově. V horkém letním dni byl zájem o všechny - světlé výčepní pivo Ostravar Original i oblíbený speciál Černá Barbora. Největší úspěch však slavila letošní novinka Ostravar Mustang.

Kromě dodávky piva přivezli ostravští pivovarníci ke zpestření doprovodného programu do Mikulova i  ostravskou knajpu, ve které se konají Pivovarské školy nebo Pivocvnična. „Pivocvična pod dozorem Ostraváků byla obsypána zvědavými a nadšenými návštěvníky Kempu, kteří si mohli sami načepovat pivo a k tomu se přiučit pár "kratkych a duraznych" slov,“ komentovala dění v Mikulově Zuzana Cieciotková. Stejně jako předloni i letos v ostravské hospodě vypomáhá člen kapely Kryštof, trombonista Ondra Kyjonka.

Ostravské pivo i doprovodný program si budou moci návštěvníci Kryštof kempů užívat během celých letních prázdnin. Po Mikulově budou Kryštof kempy pokračovat postupně na Hané, Hukvaldech, ve Svojšicích, na Konopišti, v Lokti a Lochotíně.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist