Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Litovel Václav 12%

14. září 2022  České nápoje   komentáře (0)  791 x

Svatý Václav, patron českého piva, slaví svátek a každý pivovar ví, že Václava může uctít výjimečným pivem. Pivovar Litovel si pro letošní rok připravil tradiční speciál nefiltrovaný světlý ležák Václav 12 % Byl vytvořený z lásky a respektu k české pivovarské tradici a řemeslu. Ochutnejte ho.

V Litovli se vaří pivo 700 let. Za lahodným zlatavým mokem stojí stovky lidí a miliony hodin poctivé práce. Svátek svatého Václava je pro všechny z nich ideální příležitost předvést se a nabídnout štamgastům něco jedinečného.

Na letošní svatováclavské oslavy připravil litovelský pivovar světlý nefiltrovaný ležák Václav 12 %. Tento speciál je vařený podle tradiční receptury z českého sladu s přídavkem sladu bavorského a karamelového. Václav 12 % je 3x chmelený vybranými chmely s převahou žateckého poloraného červeňáku. Má zlatou barvu, příjemné chmelové aroma a harmonickou plnou chuť.

„Pivo Litovel Václav 12° chmelíme třikrát, abychom ukázali krásu pivovarnického řemesla, které mimo jiné stojí na chmelu. Stejně jako všechna naše piva i tento nefiltrovaný ležák vaříme na danou stupňovitost a necháváme jej dlouze zrát v ležáckých sklepích,“ popisuje Petr Kostelecký, sládek Pivovaru Litovel,

Ležák Litovel Václav 12° můžete ochutnat ve vybraných hospodách a restauracích, k dostání je také ve vybraných maloobchodních prodejnách ve formě praktického multipacku. Vzhledem k velké oblibě bude letos mimořádně nabízen také v soudcích o objemu 5 L, do kterých je stáčen ručně.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist