Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Na Mezinárodní den mužů, 19. listopadu, pošlete toho svého na pivo

7. listopad 2016  České nápoje   komentáře (0)  9766 x

Ženy, děti i matky mají svůj mezinárodní den, který je všeobecně známy a uznávaný. Ale co pánové? Mohlo by se zdát nefér, že oni žádný svátek nemají, ale opak je pravdou. Na 19. listopad totiž připadá Mezinárodní den mužů. Nikdo o něm však moc neví a na rozdíl od Mezinárodního dne žen či dětí se ani moc neslaví. Letos to ale můžeme změnit. Stejně jako na svůj svátek ženy vítají květiny, muži by rádi šli na pivo. Přízemní? Nikoliv! Posloužíte dámy totiž i samy sobě…

Ilustrační fotoIlustrační foto

Pivo miluje 91% českých mužů. A stejně jako na den dětí dostávají ratolesti to, co nejvíce milují – tedy sladkosti a hračky, tak si chlapi zaslouží oslavit svůj svátek pořádně vychlazeným zlatým mokem. A jestli partnerovi vystavíte „propustku“ nebo s ním na pivo půjdete vy, rozhodně nemůžete udělat chybu. Průzkum Gambrinusu totiž ukázal, že manželství či vztah, kde si muž zajde jednou do týdne na pivo, je stabilnější. „Pomyslným vrcholem partnerské diplomacie je stav, když si muž tu a tam zajde na jedno i se svou partnerkou,“ potvrzuje psycholog a specialista na partnerské vztahy Petr Šmolka.

Spokojený muž: Jednou týdně na pivo a stabilnější partnerství
Typická otázka „Jdeš na pivo? Už zase?“ zní v českých domácnostech pořád a velmi často. I když jak ukázal průzkum Gambrinusu, více jak polovina žen to říká vlastně jen ze zvyku. 57% respondentek průzkumu totiž odpovědělo, že jim vůbec nevadí, když si jejich partner zajde jednou v týdnu s kamarády na pivo, 30 % zadaných žen si myslí, že i dvě návštěvy hospody za týden jsou v pořádku. „Tato čísla jsou pro nás příjemným překvapením. Gambrinus dlouhodobě sleduje a podporuje českou pivní kulturu a její jednotlivé prvky. Jsme rádi, že čeští muži mají doma tolerantní partnerky,“ říká za pivovar Gambrinus sládek pivovaru Pavel Zítek.

Průzkum také odhalil, že každý třetí muž se pravidelně, když jde na pivo, setkává s výhradami partnerky. Pozitivní ale je, že ačkoli ženy „brblají“, tak 85 % z nich ví, že zakazovat partnerovi, aby si občas na pivo zašel, může vztahu spíše uškodit. Ve většině případů se tak dvojice dokáže shodnout, ke spokojenosti obou stran, na četnosti mužova chození do hospody. „Je to logické. Pokud pomineme fakt, že se muž příliš závislý na partnerce a na vztahu stává pro opačné pohlaví nepřitažlivý, tak je chození na pivo také o udržování sociálních vztahů,“ vysvětluje Petr Šmolka výsledky průzkumu pivovaru Gambrinus.

S tím souvisí i zjištění, že pro 68 % žen není muž, který rezignuje na své koníčky a přátele – tedy i na chození na pivo, atraktivní. Ne nadarmo se ale říká, že všeho moc škodí, a tak by to rozhodně chlapi se snahou „být pro partnerku atraktivní“, rozhodně neměli přehánět. Pokud je muž v hospodě třikrát týdně nebo dokonce častěji, tak to vztahu rozhodně neprospívá. Čtyři pětiny respondentek se ale shodly na tom, že když si jejich partner zajde na pivo jednou týdně, je jejich vztah stabilnější. A tak může být pozvánka anebo „propustka“ k příležitosti Mezinárodního dne mužů nejen hezkým dárkem, ale i ideálním okamžikem, jak partnerský vztah posílit.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist