Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nejlepší výčepní dostal od Bernarda koženou zástěru

13. září 2022  České nápoje   komentáře (0)  155 x

Je jediná na světě a patří pouze jemu – do silné kůže ručně vyrobené zástěry je vyraženo jeho jméno. Zástěra neoddělitelně patří k Ocenění správného výčepního, které si Leoš Delín z Hybrálecké hospody vysloužil od Rodinného pivovaru Bernard. Hostinský patří do zatím nevelké skupiny výčepních, kteří se tímto oceněním mohou pochlubit.

Certifikát správného výčepního, a s ním i unikátní zástěru, dáváme mistrům tohoto řemesla. Je to naše ocenění poctivé práce a ocenění vztahu lidí k jejich povolání,“ říká obchodní sládek a trenér kvality Rodinného pivovaru Bernard Petr Kolařík.

Radostná řehole

Svoji práci mám opravdu rád, i když je to někdy řehole. Nicméně přinést zákazníkovi co nejlépe připravené pivo je pro mě naprostá samozřejmost a také radost. Tím spíše mě uznání překvapilo,“ potěšil certifikát Leoše Delína, který provozuje hospodu v obci Hybrálec u Jihlavy.

Požadavků na výčepního je hodně. Začíná to péčí o skladování piva, výčepní zařízení a nápojové sklo, přes znalost piva, perfektní zvládnutí čepování a jeho podávání, až po atmosféru v podniku a vztahy se zákazníky. „Některé věci lze změřit, některé ‚jen‘ cítíte, ale i v tom je jedinečnost každé osobnosti, a tedy i tohoto ocenění,“ pokračuje Petr Kolařík.

Kdo dělá pivo

Zástupci pivovaru provozovny pravidelně navštěvují, školí a vedou personál k tomu, aby se pivo k návštěvníkovi dostalo v co nejvyšší kvalitě. „Stále platí staré dobré ‚sládek pivo vaří, hostinský ho dělá‘. Pokud je na cestě piva z pivovaru až na stůl v hospodě všechno v pořádku, pak je každý doušek zážitkem,“ připomíná Petr Kolařík.

Rodinný pivovar Bernard má dlouholetý systém školení a podpory odběratelů. Pivovar hostinským pomáhá i s ekonomikou, s orientací v předpisech a v administrativě, nebo při rekonstrukcích a modernizacích provozoven.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist