Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nejsilnější muž světa ambasadorem Pivovaru Litovel

15. listopad 2018  České nápoje   komentáře (0)  1592 x

Pivovar Litovel oslovil jako ambasadora piva Gustav nejznámějšího českého strongmana a zároveň nejsilnějšího muže světa Jiřího Tkadlčíka. Na počest Jiřího vítězství v soutěži World's Ultimate Strongman Championship u105kg připravil litovelský pivovar limitovanou edici multipacku piva Gustav 13°.

Nejsilnější muž světa ambasadorem Pivovaru LitovelNejsilnější muž světa ambasadorem Pivovaru Litovel

Pivo Litovel Gustav 13° poprvé uvařil už před sedmi lety současný sládek Pivovaru Litovel Petr Kostelecký se svým týmem. Polotmavý nefiltrovaný speciál Gustav 13° zraje v ležáckém sklepě celých sto dní. Vyznačuje se příjemnou, déle doznívající hořkostí, chmelovým aroma a typickou jantarovou barvou, kterou mu dodává smíchání několika druhů sladů. Hustá bílá pěna a správný říz umocňují výsledný dojem. „13° pivo nese jméno slavného zápasníka Gustava Frištenského, který se před 110 lety oženil s dcerou prvního sládka našeho pivovaru Josefa Elledera. Do roku 1917 bydlel přímo ve správní budově pivovaru, poté se přestěhoval do nedaleké vilky. V Litovli strávil téměř padesát let života, a je proto neodmyslitelně spjat s litovelským pivem. Speciál Litovel Gustav je inspirován právě jeho osobností a silou,“ vysvětluje Petr Kostelecký.

Jiří, který má Frištenského jako svůj velký vzor od počátku své kariéry, je nositelem titulu Nejsilnější muž světa v kategorii do 105 kg. Jeho cesta ale nebyla vždy snadná – musel projevit odvahu a odhodlání už v dětství, kdy mu byla diagnostikována vážná nemoc. Přes všechny překážky se však stal nejvýznamnějším českým strongmanem a průkopníkem tohoto sportu u nás. Jiří svými výkony ohromuje sportovní příznivce na všech kontinentech. V rodném Přerově Chrám síly, unikátní posilovnu pro zájemce o silové sporty, kde také trénuje a je instruktorem.

Pivovar Litovel se také stal sponzorem soutěže mistrovství světa strongmanů World's Ultimate Strongman Championship u105kg, které se konalo tentokrát v ČR v Přerově. K oslavě vítězství Jiřího Tkadlčíka pak přichystal litovelský pivovar limitovanou edici multipacku piva Litovel Gustav 13°.

Produktový tip: Gustav 13°

Polotmavý nefiltrovaný speciál Gustav 13° zraje v ležáckém sklepě celých sto dní. Milovníci zlatavého moku si ho oblíbili pro jeho příjemnou, déle doznívající hořkost, chmelové aroma a typickou jantarovou barvu, kterou mu dodává smíchání několika druhů sladů. Hustá bílá pěna a správný říz umocňují výsledný dojem. Nyní k dostání i v limitované edici multipacku 8x láhev 0,5l za doporučenou cenu 136 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist