Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nejsilnější muž světa ambasadorem Pivovaru Litovel

15. listopad 2018  České nápoje   komentáře (0)  1017 x

Pivovar Litovel oslovil jako ambasadora piva Gustav nejznámějšího českého strongmana a zároveň nejsilnějšího muže světa Jiřího Tkadlčíka. Na počest Jiřího vítězství v soutěži World's Ultimate Strongman Championship u105kg připravil litovelský pivovar limitovanou edici multipacku piva Gustav 13°.

Nejsilnější muž světa ambasadorem Pivovaru LitovelNejsilnější muž světa ambasadorem Pivovaru Litovel

Pivo Litovel Gustav 13° poprvé uvařil už před sedmi lety současný sládek Pivovaru Litovel Petr Kostelecký se svým týmem. Polotmavý nefiltrovaný speciál Gustav 13° zraje v ležáckém sklepě celých sto dní. Vyznačuje se příjemnou, déle doznívající hořkostí, chmelovým aroma a typickou jantarovou barvou, kterou mu dodává smíchání několika druhů sladů. Hustá bílá pěna a správný říz umocňují výsledný dojem. „13° pivo nese jméno slavného zápasníka Gustava Frištenského, který se před 110 lety oženil s dcerou prvního sládka našeho pivovaru Josefa Elledera. Do roku 1917 bydlel přímo ve správní budově pivovaru, poté se přestěhoval do nedaleké vilky. V Litovli strávil téměř padesát let života, a je proto neodmyslitelně spjat s litovelským pivem. Speciál Litovel Gustav je inspirován právě jeho osobností a silou,“ vysvětluje Petr Kostelecký.

Jiří, který má Frištenského jako svůj velký vzor od počátku své kariéry, je nositelem titulu Nejsilnější muž světa v kategorii do 105 kg. Jeho cesta ale nebyla vždy snadná – musel projevit odvahu a odhodlání už v dětství, kdy mu byla diagnostikována vážná nemoc. Přes všechny překážky se však stal nejvýznamnějším českým strongmanem a průkopníkem tohoto sportu u nás. Jiří svými výkony ohromuje sportovní příznivce na všech kontinentech. V rodném Přerově Chrám síly, unikátní posilovnu pro zájemce o silové sporty, kde také trénuje a je instruktorem.

Pivovar Litovel se také stal sponzorem soutěže mistrovství světa strongmanů World's Ultimate Strongman Championship u105kg, které se konalo tentokrát v ČR v Přerově. K oslavě vítězství Jiřího Tkadlčíka pak přichystal litovelský pivovar limitovanou edici multipacku piva Litovel Gustav 13°.

Produktový tip: Gustav 13°

Polotmavý nefiltrovaný speciál Gustav 13° zraje v ležáckém sklepě celých sto dní. Milovníci zlatavého moku si ho oblíbili pro jeho příjemnou, déle doznívající hořkost, chmelové aroma a typickou jantarovou barvu, kterou mu dodává smíchání několika druhů sladů. Hustá bílá pěna a správný říz umocňují výsledný dojem. Nyní k dostání i v limitované edici multipacku 8x láhev 0,5l za doporučenou cenu 136 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist