Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Nová soutěž Staropramenu

21. září 2022  České nápoje   komentáře (0)  1786 x

Od 19. září v obchodech probíhá národní spotřebitelská promoce značky Staropramen. Do konce října se mohou konzumenti zapojit koupí 12 vybraných piv do soutěže o téměř tisíc hodnotných cen.

Značka Staropramen, pivní partner fotbalové reprezentace, připravila pro konzumenty v maloobchodě soutěž o atraktivní ceny. Limitovaná edice piv Staropramen Smíchov, Staropramen Jedenáctka, Staropramen 12 a Staropramen Nealko s reprezentační tematikou na plechovkách a skleněných lahvích je již nyní dostupná v obchodech. „Mechanika soutěže je jednoduchá. Stačí nakupovat piva Staropramen z limitované edice a zaregistrovat se na speciální webové stránce. Za každý vložený kód z produktů je soutěžící zařazen do slosování o vedlejší výhry, za 12 kódů do slosování o výhry hlavní,“ vysvětluje Junior Brand Manager značky Staropramen Tibor Hauksz, s tím, že soutěž trvající od 19. září do konce října je rozdělena do 6 samostatných soutěžních týdnů.

Každý týden budou losováni výherci atraktivních cen, jako jsou designové retro chladničky s mrazákem SMEG, nejnovější model LG OLED TV, fotbalové reprezentační dresy a sady s míčem Puma, mikinou i šálou České fotbalové reprezentace. Nechybí ani zásoba piva na posezení s přáteli. Mechanika soutěže je založena na sběru kódů zpod víček
a z plechovek.

Kampaň v místě prodeje i v televizi

Spotřebitelská soutěž se lidem představí 360° kampaní, s níž se potkají nejen v místě prodeje, ale také v televizi, digitálním prostředí včetně sociálních sítí a na outdoorových plochách. Krátký desetivteřinový spot s voiceoverem Hynka Čermáka vychází z loňské kampaně Reprezentovat je pro nás nejvíc. V digitálních formátech poběží po celou dobu konání soutěže, na televizních kanálech skupiny FTV Prima do 16. října.

 

Více informací o soutěži naleznete na https://soutez.staropramen.cz/.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

3.8 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist