Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nový obchodní tým a pivobraní v Pivovaru Kutná Hora

7. březen 2019  České nápoje   komentáře (0)  1625 x

Výstav pivovaru za rok 2018 byl 6000 hl. Toto číslo odpovídá 1 200 000 vypitých půllitrů piva. Meziročně narostla produkce Měšťanského pivovaru v Kutné Hoře o 20 %. Podíl prodaného sudového a lahvového piva byl v loňském roce, co se objemu týče vyrovnaný. Největší oblibě se těší naše piva Zlatá 12 a Stříbrná 11, které se každé podílelo na prodejích 40 %. Bronzová 10 se na prodejích podílela 10 % a zbylých 10 % připadá na produkci speciálních piv, jako Lorecká 14. Plánovaný výstav pivovaru pro rok 2019 je 20 000 hl.

Nový obchodní tým a pivobraní v Pivovaru Kutná HoraNový obchodní tým a pivobraní v Pivovaru Kutná Hora

Měšťanský pivovar v Kutné Hoře s novým rokem doznal několika důležitých personálních změn. Ještě před koncem roku 2018 nastoupil do čela obchodního týmu nový obchodní ředitel Ing. Richard Moravec.
Pan Moravec stál u zrodu pivovaru na zelené louce v Chotěboři a zasloužil se o získání významné pozice piva Chotěboř na českém trhu. Pivovar za jeho vedení získal řadu významných ocenění.
Ke svému nástupu do našeho pivovaru Richard Moravec řekl: „Možnost řídit a vést obchod Měšťanského pivovaru v Kutné Hoře je pro mě dalším významným krokem v kariéře. Cením si možnosti podílet se na budování a rozvoji nové značky, která navazuje na dlouholetou historii vaření piva v Kutné Hoře.“ Své nejdůležitější kroky vidí v posílení obchodního týmu Měšťanského pivovaru a v rozšíření regionální distribuční sítě ve spolupráci s místními partnery.

Jednoznačnou prioritou bude nadále důraz na kvalitu loreckého piva, vařeného tradičním způsobem a v nové pivovarské technologii. Rád bych, aby bylo mezi místními pivaři uznáváno jako poctivé pivo jejich regionu a posilovalo na oblibě u konzumentů. Máme silné portfolio. Nová receptura piva se přizpůsobila dnešnímu trendu hořkých piv, čemuž odpovídá Zlatá dvanáctka. Sladovějším ležákem Stříbrnou jedenáctkou myslíme na pamětníky původní chutě zdejšího piva. Přicházíme s novinkami jako třeba letos se zeleným pivem, které bude k dostání od pondělí 15. 4. ve vybraných provozovnách,“ popisuje výhody piva z Lorce nový obchodní ředitel.

Ani milovníci hudby v letošním roce nepřijdou zkrátka. Dne 18. 5. se na pivovarském nádvoří uskuteční Kutnohorské Pivobraní, na kterém by se měli sejít lidé z Kutné Hory a blízkého okolí, aby si vychutnali vynikající točené pivo ze svého Měšťanského pivovaru. O hudební program na Pivobraní se postarají kapely Ešus, This!, Jiří Schmitzer, Lety mimo, Krausberry a jako hlavní hvězda Pivobraní vystoupí kapela Pekař. Pro ještě větší hudební zpestření bude mezi jednotlivými vystoupeními k dispozici živý jukebox, který bude hrát na přání. Kromě hudby a čepovaného piva budou pro návštěvníky připraveny stánky s občerstvením a soutěže s pivní tématikou.

Start prodeje vstupenek na Kutnohorské Pivobraní začne 6. 3. 2019 ve 14:00 hod. v síti Ticketportal a u vybraných prodejců za předprodejní cenu 199 Kč. Od 1. 5. a přímo na místě bude možné koupit vstupenky za 299 Kč. V ceně vstupenky je prohlídka pivovaru. V případě zakoupení vstupenky v předprodeji, obdrží každý návštěvník starší 18 let, jedno čepované pivo ihned při vstupu ZDARMA.

V letošním roce bude pivovar s kapelou PEKAŘ provázaný ještě více, než pouze jejich účinkováním na Kutnohorském Pivobraní. Po společné dohodě se Měšťanský pivovar v Kutné Hoře stal oficiálním partnerem letošní hudební tour kapely Pekař. Co z toho plyne pro naše zákazníky, je víc než zřejmé dát si na koncertu kutnohorské kapely nefalšované kutnohorské pivo a kdo ví, možná jim členové kapely osobně na Kutnohorském Pivobraní načepují ten správný půllitr měšťanského piva.

Těšíme se tedy na viděnou na Kutnohorském Pivobraní a v mezidobí vám přejeme, Dej bůh štěstí.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist