Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Nový originální Beershop.cz najdete v Praze

28. květen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1885 x

Pivotéku s více než 400 druhy lahvového piva z Česka i zahraničí, čepovaný cider nebo třeba sudové pivo stáčené do growlerů. Tohle všechno si budou moct užít Pražané od června v nově otevřeném Beershopu na Palmovce v Sokolovské ulici. Pivní království nabídne v České republice prozatím neotřelý způsob ochutnávání a prodeje piva.

Nový originální Beershop.cz najdete v PrazeNový originální Beershop.cz najdete v Praze

Rozsáhlou prodejnu ze třetiny zaplní speciální chlazený box s řemeslnými pivy z malých českých pivovarů, vyhledávanými exotickými značkami piv nebo degustačními a dárkovými sadami. To vše doplní široká škála radlerů a ciderů včetně největšího portfolia nealkoholických piv v České republice. Exkluzivně zahrne Beershop do sortimentu taky stáčené sudové pivo, které se bude čepovat do dvoulitrových skleněných lahví, takzvaných growlerů.

„Growlery znají lidé hlavně z pivovarských restaurací, které často tímto způsobem stáčí zákazníkům svá piva. My však budeme mít takto na čepu různá piva z více pivovarů. Chystáme čepovat čtyři druhy sudového piva a jeden cider, tím myslíme hlavně na ženy,“ říká majitel Beershopu Roman Janský, který novou pivotéku propojí s již fungujícím pivním online shopem www.beershop.cz.

O Beershopu

Online obchod Beershop.cz vznikl na počátku roku 2017 pod taktovkou firmy Gruber Feinkost. Cílem bylo hlavně dostat snadno dobré pivo ke gurmánům ze všech koutů Česka. Už od roku 2013 provozovala firma eshop www.delikatesy.online s lahůdkami z celé Evropy. V sortimentu se objevilo i pár originálních poctivých piv, po kterých Češi hned nadšeně sáhli. Proto se majitelé rozhodli vytvořit samostatný pivní ráj s velmi širokou nabídkou nejrůznějších piv, a to nejprve online, nově také v kamenné pivotéce na pražské Palmovce.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist