Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Nový Radler herbal 0,0 % má dvě příchutě

23. únor 2018  České nápoje   komentáře (0)  4233 x

Značka Zlatopramen představuje nový produkt z kategorie radlerů - Radler herbal 0,0 %, a to ve dvou netradičních příchutích Citrón, bezový květ a máta a Černý rybíz a levandule. Hlavním benefitem Radleru herbal 0,0 % je absolutní absence alkoholu, na rozdíl od konkurenčních produktů, které obsahují maximálně 0,5 % alkoholu.

Nový Radler herbal 0,0 % má dvě příchutěNový Radler herbal 0,0 % má dvě příchutě

Spojením přírodního designu obalu, 0,0 % alkoholu a při absenci barviv a konzervantů je Radler herbal maximálně přírodní nápoj. Unikátní chuť doplňuje kombinace ovoce a bylinek. V obchodní síti budou oba produkty spotřebitelům k dispozici postupně od konce února. Prodávat se budou v půllitrových plechovkách a doporučená cena je 18,90 korun.

Uvedení Radleru herbal 0,0 % souvisí se skokovým nárůstem poptávky v segmentu nealkoholických piv a radlerů. Nárůst táhnou právě ochucená nealkoholická piva. „Tento segment představuje pro značku Zlatopramen velký potenciál růstu do budoucna, a proto jsme se rozhodli uvést na český trh unikátní produkt Radler herbal 0,0 % ve dvou příchutích. Konkurenční výhodou je nulový obsah alkoholu, takže se spotřebitel nemusí omezovat v žádné ze svých aktivit,“ uvedla marketingová manažerka Barbora Švecová, která má značku Zlatopramen na starosti.

Zlatopramen Radler herbal 0,0 % se bude prodávat ve dvou příchutích:

Citrón, bezový květ a máta - vzniká spojením nealkoholického piva a přírodní citronové šťávy. Náznak pivní hořkosti a vůni chmele doplňuje chuť svěžího citrónu a chladivý dotek máty. Osvěžující konzumaci dokresluje vůně bezového květu.

Černý rybíz a levandule - na první pohled upoutá zajímavou fialovou barvou a osvěžující chutí rybízové šťávy. Její sladkost doplňuje hořkost nealkoholického piva a jemné aroma levandule.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

4.17 hvězdiček / Hodnoceno: 6x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist