Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Od čtvrtka do soboty vyražte do Brna na Festival minipivovarů

27. únor 2018  České nápoje   komentáře (0)  1762 x

Od 1. do 3. března se bude konat druhý ročník Festivalu minipivovarů v Brně. Jedná se o první profesionální pivní festival, který se koná pod střechou. Festival proběhne v rámci veletrhu Salima, bude mít oddělený vstup a svou otevírací dobu. Ve čtvrtek bude pro návštěvníky otevřen od 10 do 20 hodin a v pátek a sobotu od 10 do 21 hodin.

Od čtvrtka do soboty vyražte do Brna na Festival minipivovarůOd čtvrtka do soboty vyražte do Brna na Festival minipivovarů

Na festivalu se představí 50 minipivovarů, z České republiky a při příležitosti výročí 100 let Československa i 3 minipivovary slovenské. Každý přiveze 2 druhy piva (stejně jako na Festivalu minipivovarů na Pražském hradě) a celkem se tedy bude symbolicky čepovat 100 druhů piva. Návštěvníci si tak budou moci vychutnat každý rok historie Československa s jiným pivem.

Brno hostilo takto koncentrovanou pivovarskou akci poprvé v roce 2016, a navštívili ji znalci a milovníci pivního moku i odborníci z potravinářské branže. Festival minipivovarů v Brně navazuje na úspěšný Festival minipivovarů na Pražském hradě a má velký potenciál růstu a vytvoření tradice.

„Festival minipivovarů v Brně má ambice stát se největší akcí minipivovarů v České republice,“ hodnotí akci Jan Šuráň, prezident Českomoravského svazu minipivovarů, který akci pořádá.

Festival minipivovarů, který se koná na Brněnském výstavišti, je umístěn v pavilonu A2. V ceně vstupného je zahrnuta sklenice a katalog pivovarů. Pro návštěvníky akce je připraveno zázemí, profesionální oplachování skleniček, obsluha a degustační občerstvení.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist