Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Odpovědnou firmou je i Plzeňský Prazdroj

17. listopad 2018  České nápoje   komentáře (0)  1334 x

Plzeňský Prazdroj se na včerejším předávání cen BpS TOP odpovědná firma, do kterého se letos přihlásilo 75 firem s více než stovkou strategií a projektů, stal jednou z nejúspěšnějších českých společností. Letošní čtyři ocenění pro Prazdroj navazují na jeho úspěchy z minulých let a jsou výsledkem systematického přístupu a práce Prazdroje v oblasti firemní odpovědnosti.

Odpovědnou firmou je i Plzeňský PrazdrojOdpovědnou firmou je i Plzeňský Prazdroj

Plzeňský Prazdroj se umístil mezi top 5 v prestižní kategorii Best Of TOP Odpovědná velká firma. Porota svým výběrem ocenila jeho dlouhodobý odpovědný přístup k podnikání, zaměstnancům i dodavatelům, trvalou péči o životní prostředí, ale i podporu, kterou pivovar věnuje rozvoji komunit a veřejného prostoru v místech výroby. „Tohoto prestižního ocenění si velice vážíme. Společenská odpovědnost je pro nás přirozeným způsobem podnikání. Jakožto odpovědný výrobce alkoholických nápojů a tradiční česká firma působící v několika regionech České republiky považujeme odpovědné chování za podmínku dlouhodobě udržitelného rozvoje naší společnosti,“ říká manažerka firemní odpovědnosti Plzeňského Prazdroje Monika Matyáštíkova.

Prazdroj získal včera další tři zlaté certifikáty. První z nich je za projekt Nezastavitelní značky Birell, který pomáhá lidem s handicapem začít znovu sportovat. Druhý zlatý certifikát má Prazdroj za přístup k diverzitě, a to díky podpoře pracovních týmů složených z žen i mužů a lidí různého věku. Poslední ocenění je pak za reporting činnosti v oblasti odpovědnosti.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist