Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Odpovědnou firmou je i Plzeňský Prazdroj

17. listopad 2018  České nápoje   komentáře (0)  903 x

Plzeňský Prazdroj se na včerejším předávání cen BpS TOP odpovědná firma, do kterého se letos přihlásilo 75 firem s více než stovkou strategií a projektů, stal jednou z nejúspěšnějších českých společností. Letošní čtyři ocenění pro Prazdroj navazují na jeho úspěchy z minulých let a jsou výsledkem systematického přístupu a práce Prazdroje v oblasti firemní odpovědnosti.

Odpovědnou firmou je i Plzeňský PrazdrojOdpovědnou firmou je i Plzeňský Prazdroj

Plzeňský Prazdroj se umístil mezi top 5 v prestižní kategorii Best Of TOP Odpovědná velká firma. Porota svým výběrem ocenila jeho dlouhodobý odpovědný přístup k podnikání, zaměstnancům i dodavatelům, trvalou péči o životní prostředí, ale i podporu, kterou pivovar věnuje rozvoji komunit a veřejného prostoru v místech výroby. „Tohoto prestižního ocenění si velice vážíme. Společenská odpovědnost je pro nás přirozeným způsobem podnikání. Jakožto odpovědný výrobce alkoholických nápojů a tradiční česká firma působící v několika regionech České republiky považujeme odpovědné chování za podmínku dlouhodobě udržitelného rozvoje naší společnosti,“ říká manažerka firemní odpovědnosti Plzeňského Prazdroje Monika Matyáštíkova.

Prazdroj získal včera další tři zlaté certifikáty. První z nich je za projekt Nezastavitelní značky Birell, který pomáhá lidem s handicapem začít znovu sportovat. Druhý zlatý certifikát má Prazdroj za přístup k diverzitě, a to díky podpoře pracovních týmů složených z žen i mužů a lidí různého věku. Poslední ocenění je pak za reporting činnosti v oblasti odpovědnosti.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist