Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Oslavy Harley-Davidson v Praze podpoří Staropramen

14. červen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1604 x

Už ve čtvrtek 5. července vypukne v Praze oslava 115. narozenin kultovní motoristické značky Harley-Davidson. Akce, která potrvá čtyři dny, přiláká do srdce Čech víc než sto padesát tisíc hostů z celého světa, kteří si budou moci vychutnat vyladěnou tankovou Jedenáctku nebo speciální edici Nealka z pivovaru Staropramen. Ten je hlavním pivním partnerem celých oslav a připravil pro účastníky i příznivce značky řadu překvapení.

Oslavy Harley-Davidson v Praze podpoří StaropramenOslavy Harley-Davidson v Praze podpoří Staropramen

Proč vlastně Harley a Staropramen? I když ze Smíchova do Milwaukee je to pěkný kus cesty, obě značky mají jedno společné, propojují vášeň a preciznost. „Byli jsme potěšeni, když zástupci Harley-Davidson oslovili právě náš pivovar. Propojení Harleye a Staropramenu se totiž přímo nabízí. Čím jiným oslavit výročí legendární světové značky v Praze než tradičním pražským pivem,“ říká ředitelka marketingu Vladimíra Formánková

Poté, co účastníci oslav zaparkují své stroje, případně dorazí na holešovické výstaviště po svých, se mohou zastavit v improvizované smíchovské hospodě na vyladěnou tankovou Staropramen Jedenáctku uvařenou sládky ze Smíchova za dohledu členů HOG Chapter Praha. A jelikož jde o motoristickou akci a řada účastníků se během ní chystá usednout za řídítka svých strojů, připravil smíchovský pivovar své jedinečné Staropramen Nealko, aby o pivní zážitek neošidil žádného z návštěvníků. Na speciální edici plechovek Staropramen Nealko jsou vyobrazeni přímo motorkáři a nechybí ani výroky připomínající důležitost zodpovědného pití - „Umím to rozjet i bez promile”, „Řídím se zákony svýho Harleye” a další. Plechovky jsou běžně k dostání v obchodní síti.

Oslavám bude předchází roadshow po více než šesti desítkách míst, kde se točí právě Staropramen a kde se scházejí příznivci silných strojů. Kromě pozvánek na akci dostanou ti, kteří budou „přistiženi” se Staropramenem, také výherní losy, díky kterým mohou získat originální dárky z kolekce Harley-Davidson. Zkrátka nepřijdou ani zákazníci, kteří si koupí Staropramen ve vybraném obchodním řetězci a zapojí se do soutěže. Hlavní výherce se podívá do muzea Harley-Davidson v Milwaukee.

V duchu oslav se ponese také červnové vydání tradičního výčepu Pod komínem, který probíhá přímo na dvoře smíchovského pivovaru. Ve čtvrtek 14. června dorazí na sousedské slovíčko tentokrát lidé z klubu HOG CHAPTER PRAHA. Točit se u toho bude Staropramen Jedenáctka a Nealko, chybět nebude něco k zakousnutí a hrát bude rocková muzika.

Staropramen také letos zařadil oslavy 115. výročí Harley-Davidson do svého CSR programu Festivaly bez zábran, který má každoročně za cíl zpřístupnit a zpříjemnit lidem na vozíku vybrané kulturní akce sezóny. Vozíčkáři včetně doprovodu mají po registraci na www.festivalybezzabran.cz volný vstup na akci a kromě speciální plošiny pro vozíčkáře u hlavní stage bude připravena řada soutěží nebo speciální chill-out zóna se zázemím pro odpočinek vozíčkářů, občerstvením a bezbariérovou toaletou.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist