Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Oslavy Harley-Davidson v Praze podpoří Staropramen

14. červen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1912 x

Už ve čtvrtek 5. července vypukne v Praze oslava 115. narozenin kultovní motoristické značky Harley-Davidson. Akce, která potrvá čtyři dny, přiláká do srdce Čech víc než sto padesát tisíc hostů z celého světa, kteří si budou moci vychutnat vyladěnou tankovou Jedenáctku nebo speciální edici Nealka z pivovaru Staropramen. Ten je hlavním pivním partnerem celých oslav a připravil pro účastníky i příznivce značky řadu překvapení.

Oslavy Harley-Davidson v Praze podpoří StaropramenOslavy Harley-Davidson v Praze podpoří Staropramen

Proč vlastně Harley a Staropramen? I když ze Smíchova do Milwaukee je to pěkný kus cesty, obě značky mají jedno společné, propojují vášeň a preciznost. „Byli jsme potěšeni, když zástupci Harley-Davidson oslovili právě náš pivovar. Propojení Harleye a Staropramenu se totiž přímo nabízí. Čím jiným oslavit výročí legendární světové značky v Praze než tradičním pražským pivem,“ říká ředitelka marketingu Vladimíra Formánková

Poté, co účastníci oslav zaparkují své stroje, případně dorazí na holešovické výstaviště po svých, se mohou zastavit v improvizované smíchovské hospodě na vyladěnou tankovou Staropramen Jedenáctku uvařenou sládky ze Smíchova za dohledu členů HOG Chapter Praha. A jelikož jde o motoristickou akci a řada účastníků se během ní chystá usednout za řídítka svých strojů, připravil smíchovský pivovar své jedinečné Staropramen Nealko, aby o pivní zážitek neošidil žádného z návštěvníků. Na speciální edici plechovek Staropramen Nealko jsou vyobrazeni přímo motorkáři a nechybí ani výroky připomínající důležitost zodpovědného pití - „Umím to rozjet i bez promile”, „Řídím se zákony svýho Harleye” a další. Plechovky jsou běžně k dostání v obchodní síti.

Oslavám bude předchází roadshow po více než šesti desítkách míst, kde se točí právě Staropramen a kde se scházejí příznivci silných strojů. Kromě pozvánek na akci dostanou ti, kteří budou „přistiženi” se Staropramenem, také výherní losy, díky kterým mohou získat originální dárky z kolekce Harley-Davidson. Zkrátka nepřijdou ani zákazníci, kteří si koupí Staropramen ve vybraném obchodním řetězci a zapojí se do soutěže. Hlavní výherce se podívá do muzea Harley-Davidson v Milwaukee.

V duchu oslav se ponese také červnové vydání tradičního výčepu Pod komínem, který probíhá přímo na dvoře smíchovského pivovaru. Ve čtvrtek 14. června dorazí na sousedské slovíčko tentokrát lidé z klubu HOG CHAPTER PRAHA. Točit se u toho bude Staropramen Jedenáctka a Nealko, chybět nebude něco k zakousnutí a hrát bude rocková muzika.

Staropramen také letos zařadil oslavy 115. výročí Harley-Davidson do svého CSR programu Festivaly bez zábran, který má každoročně za cíl zpřístupnit a zpříjemnit lidem na vozíku vybrané kulturní akce sezóny. Vozíčkáři včetně doprovodu mají po registraci na www.festivalybezzabran.cz volný vstup na akci a kromě speciální plošiny pro vozíčkáře u hlavní stage bude připravena řada soutěží nebo speciální chill-out zóna se zázemím pro odpočinek vozíčkářů, občerstvením a bezbariérovou toaletou.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist