Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Ostravar Mustang nyní i v lahvi

7. červen 2024  České nápoje   komentáře (0)  264 x

Pivovar Ostravar před letošní hlavní pivní sezonou představuje další novinku. Po plnější Desítce si spotřebitelé budou nově moci v obchodech poprvé koupit i oblíbenou značku Mustang v lahvi. Mustang v lahvi bude postupně k dostání ve vybraných obchodních řetězcích a internetových obchodech

Ostravar Mustang nyní i v lahviOstravar Mustang nyní i v lahvi

Značka Mustang patří na pivním trhu do kategorie ležáků. Jedná se o jedenáctistupňové pivo, které má ve svém těle divoký chmel Kazbek. Ostravar s jeho výrobou začal teprve v roce 2016. Značka si však velmi rychle našla své zákazníky a Mustang se zařadil mezi nejrychleji rostoucí nové pivní značky v Česku. Ti již delší dobu volali po tom, aby si Mustang mohli koupit i v lahvi.

„I když v posledních letech roste zejména obliba plechovkového balení piva, klasická vratná lahev je stále neprodávanějším pivním obalem v Česku. O Mustang v lahvi navíc dlouhodobě jevili zájem nejen naši zákazníci, ale i sami konzumenti. Letos jsme se rozhodli vyjít všem vstříc, prozradila Markéta Knížková, která se stará o rozvoj všech pivních značek v rámci skupiny Pivovary Staropramen.

S měnícími se životním stylem i zvyklostmi konzumentů a rovněž v souvislosti s národní expanzí Ostravaru je balené pivo pro pivovar stále důležitější. Konkurence v maloobchodě je obrovská, proto musí pivovar nabídnout nejen kvalitní pivo, ale i atraktivní obal. Vývoj ukazuje, že se to pivovaru daří.

Myslím, že spotřebitelé na našich ležácích oceňují především jejich plnou chuť a odpovídající hořkost, které společně vytváří příjemnou pitelnost. Přispívá k tomu i tradiční kvašení všech našich piv na spilce. Ležáky jsou dlouhodobě tahounem růstu ostravarského portfolia, uvedla závěrem Markéta Knížková z pivovarské skupiny Pivovary Staropramen.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist