Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Pilsner Urquell dává omluvenky pro MS v ledním hokeji

27. duben 2017  České nápoje   komentáře (0)  2993 x

První zápas letošního světového šampionátu v hokeji vypukne už v pátek 5. května v Paříži. Národní hokejový tým se postaví proti zkušeným soupeřům z Kanady, o to víc budou fanoušci muset fandit. Našim hokejistům věří i partner české hokejové reprezentace Pilsner Urquell a pro letošní šampionát připravil několik překvapení pro fanoušky, kteří jsou nepostradatelnou součástí českého hokeje.

Pilsner Urquell dává omluvenky pro MS v ledním hokejiPilsner Urquell dává omluvenky pro MS v ledním hokeji

Během hokejového šampionátu se národ spojuje v jeden tým a všichni by měli fandit společně. Proto pro fanoušky, kteří z nějakého důvodu nemohou být u televizního přenosu, připravil Pilsner Urquell letos speciální omluvný list s podpisem samotného trenéra českého hokejového týmu Josefa Jandače a sládka Václava Berky, kteří společně žádají, aby danému fanouškovi bylo umožněno sledovat zápasy národního týmu. Omluvenku  vystavenou na své jméno mohou fanoušci získat na přípravných zápasech české reprezentace, nebo na stránkách www.pilsner-urquell.cz.

Omluvenku vyzývající k podpoře hokejistů a sledování zápasů dostal osobně od Josefa Jandače i starší obchodní sládek Václav Berka, který si s radostí v době hokejových zápasů odskočí z pivovarské varny k přímému přenosu. „Hokejové zápasy si určitě ujít nenechám a poctivě budu klukům fandit, ale fanoušci v hospodách se o své pivo bát nemusí. Speciální hokejová várka je už uvařená a během zápasů bude v hospodách připravena zpestřit hokejovou atmosféru, “ říká Václav Berka a dodává: „Pro fanoušky jsme zřídili také speciální stránku na webu www.pilsner-urquell.cz, kam mohou během šampionátu napsat vzkazy národnímu týmu. Vzkazy hráčům doručíme přímo do dějiště šampionátu a věříme, že podpora z Čech přímo od fanoušků nabudí hráče při společné cestě za zlatem.“

Pilsner Urquell zároveň odmění ty největší fanoušky velkým hokejovým zážitkem, který mohou získat díky speciální soutěži. Fanoušci ze tří hospod, z nichž během šampionátu nahrají nejvíce fandících fotek s hashtagem #spolecneprozlato, se po skončení květnových utkání mohou těšit na osobní návštěvu hráčů národního týmu v jejich hospůdce.

Přípravné hokejové zápasy, kde mohou lidé získat speciální omluvné listy

CHG 2017 – České Budějovice

Čtvrtek 27. 4. 2017

Finsko – Česká republika

Sobota 29. 4. 2017

Česká republika – Švédsko

Neděle 30. 4. 2017

Česká republika – Rusko

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist