Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Pilsner Urquell Půlnoční

30. listopad 2018  České nápoje   komentáře (0)  1785 x

Pravé Vánoce by neměly být jen ve znamení dárků, dobrého jídla a pití, ale i vzájemného porozumění a společných prožitků. Vánoční čas je ta pravá chvíle v roce, kdy je správné hodit všechny rozdíly za hlavu. Takové je poselství nového spotu Pilsner Urquell Půlnoční, který neoblíbenější česká pivní značka spouští v pondělí 26. listopadu.

Ilustrační fotoIlustrační foto

Vánoce a předvánoční čas jsou pro Pilsner Urquell jedním z nejdůležitějších období v roce –lidé se častěji setkávají se svými blízkými, přáteli a s lidmi, na kterých jim záleží. Neodmyslitelnou součástí českých Vánoc i předvánočních setkání je právě Pilsner Urquell.

„V našem novém vánočním spotu chceme ukázat, že ty pravé Vánoce nespočívají v dárcích, jídle a blahobytu, ale v tom, co je skutečně důležité. Ve společném setkávání, prožitcích, v tom, že o Vánocích nám záleží na našich blízkých a že u vánočního stolu odložíme každodenní starosti stranou,“ říká marketingový manažer značky Martin Troup.

Nový spot vytvořil kreativní tým agentury VMLY&R Praha pod vedením Terezy Svěrákové a Dory Pružincové. Režie se ujala Jasmina Blažević z Nomad Production, hudbu podle známé písně Sama Smitha Stay With Me zkomponoval Karel Havlíček ze Soundsquare.

Kampaň se kromě televize a on-line kanálů brzy objeví i na billboardech. Kromě spotu Pilsner Urquell již tradičně připravil řadu dárkových vánočních balení.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1.5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist