Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Pilsner Urquell zve na Prodanou nevěstu

14. červenec 2020  České nápoje   komentáře (0)  1352 x

Ikonická česká pivní značka Pilsner Urquell oceňuje všechny, kteří se zapojili do pomoci ostatním v době koronavirové krize. V průběhu koronavirových opatření pomáhal Plzeňský Prazdroj potřebným přispěním na obědy pro zdravotníky, zapůjčením stanů pro testování nebo dodávkami roušek. Nyní chce Pilsner Urquell ocenit nejen zdravotníky, hasiče a sociální pracovníky, ale všechny, kteří pomáhali lidem ve svém okolí. V sobotu 12. září proto pozve 600 lidí, které mohou nominovat jejich přátelé a známí, na speciální představení Prodané nevěsty v Národním divadle.

Pilsner Urquell zve na Prodanou nevěstuPilsner Urquell zve na Prodanou nevěstu

„Koronavirová opatření doslova zastavila život v Česku – a lidé zareagovali velmi rychle a odpovědně. Nyní je čas dát věci zase do pohybu a nastartovat naši zemi. Součástí nového startu je i poděkování všem, kteří pomáhali lidem ve svém okolí krizovou situaci zvládnout. Proto jsme se dohodli s Národním divadlem – jehož je Pilsner Urquell dlouhodobým partnerem, že pozveme ty, kteří v krizi pomáhali, na ikonickou českou operu. Z naší strany je to poděkování hrdinům každodenního boje s koronavirem a zároveň podpora české kultury,“ říká Kateřina Hašková, brand manažerka Pilsner Urquell.

Nominovat ty, kteří získají 2 vstupenky zdarma, mohou lidé na facebookové stránce Pilsner Urquell od 13. července do 2. srpna. Stačí uvést, komu chcete poděkovat a udělat radost – a přidat krátký popis toho, jak konkrétně pomáhali lidem v době koronavirových opatření. Z přihlášek vylosuje Pilsner Urquell 300 lidí, kteří dostanou dvě vstupenky na představení, které se bude konat v sobotu 12. září v historické budově Národního divadla. Pro dalších deset vybraných porotou, ve které zasedne například emeritní vrchní sládek plzeňského pivovaru Václav Berka nebo ředitel Národního divadla Jan Burian, je přichystáno speciální překvapení.

Pro charitativní představení se nadchli i jeho aktéři operní pěvci Národního divadla Zdeněk Plech, Josef Moravec, Dana Burešová, Jaroslav Březin a Jan Ježek, kteří zazpívali nejslavnější sborový zpěv z Prodané nevěsty „Proč bychom se netěšili“ přímo v prostorách plzeňského pivovaru, kde se slavný zlatý ležák vaří už od roku 1842. Upoutávka již koluje na sociálních sítích a shlédnout ji může každý na Facebooku a Youtube Pilsner Urquell.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist