Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Piva od Pivovarů Lobkowicz získala 5 medailí na soutěži Pivo České republiky 2017

7. červen 2017  České nápoje   komentáře (0)  1952 x

Skupina Pivovary Lobkowicz Group potvrdila mimořádnou kvalitu, jedinečnou chuť a výjimečnost piv ze svých pivovarů, když získala pět medailových umístění v prestižní soutěži Pivo České republiky 2017. Výsledky jsou oceněním kontinuální práce, tradičního a precizního způsobu vaření piva a pomohou podpořit značky skupiny Pivovary Lobkowicz Group na domácím i zahraničních trzích, kde nyní skupina posiluje distribuci.

Foto: Facebook LobkowiczFoto: Facebook Lobkowicz

Skupinu Pivovary Lobkowicz Group majoritně ovládá společnost CEFC China, sedmá největší soukromá společnost v Číně. Je naprosto unikátní tím, že provozuje sedm regionálních pivovarů v Protivíně, Uherském Brodě, Jihlavě, Hlinsku v Čechách, Klášteře nad Jizerou, Vysokém Chlumci a Černé Hoře. Poptávce spotřebitelů po kvalitnější a rozmanitější nabídce piva vychází vstříc tím, že vedle klasických ležáků produkuje velké množství pivních speciálů – od polotmavých piv přes svrchně kvašená piva typu IPA, ALE či pšeničné až po nealkoholická piva. Při vaření naprosto všech je přitom kladen důraz na původní receptury vaření a na používání těch nejkvalitnějších surovin.

Získaná ocenění v soutěži Pivo České republiky jsou důkazem toho, že tento způsob vaření piva je správnou cestou. Největších úspěchů dosáhl Pivovar Protivín. Získal celkem 3 medailová umístění: 1.místo v kategorii tmavých ležáků s pivem Lobkowicz Premium Černý, 2.místo v kategorii nealko piv za Lobkowicz Premium Nealkoholický a 3.místo v kategorii polotmavý ležák s pivem Platan Granát. Dalším významným úspěchem je první místo v kategorii „pšeničných piv“, na kterém se umístil černohorský Velen z Pivovaru Černá Hora a získal tak zlatou medaili. Na třetím místě v kategorii „světlé výčepní pivo“ se umístil Ježek 10%, který se vaří v Pivovaru Jihlava.

„Soutěž Pivo České republiky je prestižní pivovarnickou cenou v České republice. Naše značky dosáhly skvělých výsledků v opravdu velmi velké konkurenci, kdy účast v soutěži byla rekordní a naše piva soupeřila s tradičními pivními producenty. Úspěchy našich značek svědčí o kvalitě produktů skupiny Pivovary Lobkowicz Group, jsou závazkem s ohledem na naše spotřebitele a i nadále budeme klást maximální důraz na precizní výrobu našich piv,“ uvedla Marcela Hrdá, předsedkyně dozorčí rady skupiny Pivovary Lobkowicz Group a výkonná viceprezidentka společnosti CEFC (Group) Europe Company.

Pivovary skupiny Lobkowicz Group oceněním navázaly na úspěchy z minulého ročníku, kdy se na prvním místě umístil pšeničný černohorský Velen, na druhém místě mezi světlými ležáky Lobkowicz Premium a na druhém místě v kategorii nealkoholických piv Lobkowicz Premium nealkoholický.

Letošní výborná umístění jsou oceněním práce našich sládků a všech dalších pracovníků v pivovarech. Je to další z řady důkazů, že náš naprostý důraz na kvalitu a tradiční výrobní postupy ve všech našich pivovarech se odráží v kvalitě a chuti piva, kterou oceňují znalci i všichni zákazníci,“ uvedl Kamil Špendla, generální ředitel skupiny Pivovary Lobkowicz Group.

Skupina Pivovary Lobkowicz Group pod vedením společnosti CEFC China nyní posiluje distribuci piva do českých domácností, restaurací a do maloobchodní sítě. Připravuje se i na výrazný export českého piva na čínský trh a na další trhy.

Posílili jsme kapitál společnosti a investujeme do modernizace provozů v jednotlivých pivovarech, například do nové stáčecí plechovkové linky v pivovaru v Protivíně. České pivo je jedinečný artikl a snažíme se udělat maximum pro to, aby značky ze skupiny Pivovary Lobkowicz Group byly synonymem pro top produkty na trhu v České republice i v zahraničí,“ dodala Marcela Hrdá.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist