Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Pivní festival Řevnice se chystá na svůj druhý ročník

27. duben 2017  České nápoje   komentáře (0)  3692 x

Pivní festival Řevnice se chystá na svůj druhý ročník, který proběhne opět na řevnickém náměstí v sobotu 27. května od 11:00 do 19:00. Pořadatelé si pro letošek přichystali osvědčené pivovary i řadu novinek.

Z loňského ročníku (foto: Karel Šuster)Z loňského ročníku (foto: Karel Šuster)

Bad Flash, Fabián, Krčín, Lochkov, Malešov, Matuška, poněkud exotický Nový Šaldorf, dále Vilém, Vinohradský pivovar a Všerad jsou pivovary, které potvrdily účast na letošním ročníku Pivního festivalu Řevnice. Přijede rovněž bohatě zásobený stánek s názvem Čerstvé pivo. Řada dalších účastníků je navíc ještě v jednání. Chybět nebudou ani domovarníci z blízkého okolí, kteří návštěvníkům stejně jako loni nabídnou své výrobky formou welcome drinků.

Letošní novinkou je zapojení řevnické restaurace U Rysů, kde vedle piv ze Zámeckého pivovaru Frýdlant čepují exkluzivně světlou jedenáctku Rys z produkce pražského pivovaru Lužiny. Dalším novým prvkem bude účast Sdružení přátel piva, které ve svém stánku nabídne piva z polských minipivovarů, pivní suvenýry, ale také pivní osvětu formou degustační hry. Soutěžit budou letos i sami vystavovatelé – o nejlepší pivo festivalu.

Chybět samozřejmě nebude občerstvení – vedle osvědčených klobás a dalších drobností budou k mání i festivalové pochoutky z produkce řevnických restaurací Malá Morava a U Rysů. Pořadatelé chystají lepší zázemí festivalu, aby se vyrovnali s předpokládaným nárůstem počtu návštěvníků, kterých loni dorazilo kolem tisícovky.

Aktuální informace k festivalu najdete na stránkách www.pivnifestivalrevnice.cz, případně na Facebooku: https://www.facebook.com/pivnifestivalrevnice.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

4 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist