Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Pivní slavnosti nabídnou speciální švestkové a jahodové pivo

27. červen 2016  České nápoje   komentáře (0)  3898 x

Tmavé švestkové pivo bude hlavní hvězdou letošních Hlučínských pivních slavností. Speciál uvařený právě pro tuto příležitost připraví hlučínský pivovar Avar. Pivní svátek se tentokrát na břehu hlučínského jezera uskuteční 4. a 5. července. Spolu s přehlídkou čtyř desítek piv nabídne i pestrý hudební program. Vystoupí například Rock and Roll Band Marcela Woodmana, kapely Eš Band či Retro Blues.

PoutačPoutač

Tmavé švestkové pivo bude hlavní hvězdou letošních Hlučínských pivních slavností. Speciál uvařený právě pro tuto příležitost připraví hlučínský pivovar Avar. Pivní svátek se tentokrát na břehu hlučínského jezera uskuteční 4. a 5. července. Spolu s přehlídkou čtyř desítek piv nabídne i pestrý hudební program. Vystoupí například Rock and Roll Band Marcela Woodmana, kapely Eš Band či Retro Blues.

Hlučínské pivní slavnosti dnes už patří mezi největší přehlídky piv v regionu. Již tradičně se snažíme představit milovníkům pěnivého moku to nejlepší, co nabízejí minipivovary na Opavsku a v Moravskoslezském kraji. Tentokrát dostanou prostor i pivovary z Čech," řekl pořadatel akce David Moravec. Novinkou bude speciální pivní stan pivovaru Radegast. V něm návštěvníci ochutnají širokou nabídku piv Plzeňského Prazdroje. Během minulých ročníků se na Hlučínských pivních slavnostech nabízela i piva uvařená speciálně pro tuto přehlídku. Šlo například o mandlové pivo nebo piva s příchutí melounu a konopí. Letos by tímto pivním speciálem měla být tmavá piva s příchutí jahody a švestky.

Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist