Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Pivnifest.cz Plzeň: 30 pivovarů, 150 druhů piv a kapely

8. červen 2017  České nápoje   komentáře (0)  2266 x

Již počtvrté se v Plzni uskuteční jedinečný festival dobrého piva a všeho, co ke kvalitnímu vychutnání zlatavého moku patří – Pivnífest.cz. Místem jeho konání je tentokrát známý plzeňský areál DEPO2015.

Pivnifest.cz Plzeň: 30 pivovarů, 150 druhů piv a kapelyPivnifest.cz Plzeň: 30 pivovarů, 150 druhů piv a kapely

Tento víkend bude v západočeské metropoli Plzni ve znamení již čtvrtého ročníku nezávislého pivního festivalu pod názvem „Pivnífest.cz.“ Tato již tradiční akce s určením pro celou rodinu, odstartuje v pátek 9. a ukončena bude v sobotu 10. června v pozdních večerních hodinách. Letos poprvé zvolili organizátoři (namísto sousedství Americké ulice) známý a oblíbený plzeňský areál DEPO2015, který se nachází v Presslově ulici 14. Festival aktivně podpoří na tři desítky pivovarů – prezentovat budou přes 150 druhů svých piv. Festival se tak opět stane víkendovým svátkem pivovarnictví. Návštěvníci budou moci ochutnat speciální várku piva Festovní ALE od pivovaru Zichovec.

Pro návštěvníky festivalu „Pivnífest.cz“ bude tradičně připraven po oba dva dny rozmanitý a zajímavý program. Dvoudenní svátek poctivého pivovarnictví nabídne soutěže o nejlepšího výčepního, festivalové ceny pro pivovary v řadě kategorií, adrenalinové a zábavné atrakce a v neposlední řadě také celou škálu diváckých soutěží o ceny, které přesahují celkovou částku 150.000,- Kč. Na Kiss stage zahraje Burma Jones, Extraband revival, Kečup, V3Ska, Kabát revival West a další skvělé kapely. V sobotu 10. 6. vyvrcholí na festivalu Pivnífest.cz soutěž – Mistrovství světa v pojídání giga pizzy s výhrou 1.000 USD, které budou vítězi vyplaceny cash. Druhem soutěžní pizzy je Gladiator Hot (s chilli-papričkami) o průměru 60 cm a váze téměř 2 kg. Limit na její pozření je rovných 60 minut. Do finále MS se může nominovat pojídači z řad návštěvníků festivalu.

Páteční vstupné činí 60,-Kč a sobotní vstup vyjde na 80,- Kč. Organizátoři akce nabízejí také zvýhodněné vstupné, které na oba dva dny festivalu činí 100,- Kč a návštěvníci k němu dostanou i originální sklenici festivalu. Děti do 130 cm výšky mají vstup zdarma, stejně jako osoby s platným průkazem ZTP a ZTP-P. Pro seniory nad 65 let pak bude platit zvýhodněné vstupné 20,- Kč. Vstup na „Pivnífest.cz Plzeň“ je možný pouze z Presslovy ulice 14. Jen tam budou v provozu kasy na prodej vstupenek, které nejsou v předprodeji a je nutno je zakoupit přímo na místě. Pořadatelem festivalu je produkční agentura TOS Production. Více informací hledejte na webu www.pivnifest.cz.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist