Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Pivo věnuje na dobročinné účely

23. září 2022  České nápoje   komentáře (0)  399 x

Pan Petr Jirout z Chrudimi zachránil dvouletou holčičku, která se topila v řece. Rodinný pivovar Bernard zachránce za tento skutek odměnil Bernardovou cenou, ke které oceněný dostává také pivo na rok zdarma. Čerstvý držitel ceny si ale pivo nechce nechat pro sebe, hodlá ho prodat a výtěžek předat charitativní organizaci.

Bernardovu cenu společně propijeme 14. a 15. října u nás v restauraci a celou částku věnujeme na charitativní účely. Sami účastníci určí, kterou charitativní organizaci nebo aktivitu získanými penězi podpoříme,“ plánuje Petr Jirout, který v Chrudimi provozuje restauraci Růžek na Mlýně.

Na konci srpna letošního roku dvouletá holčička vypadla z okna bytu do řeky Chrudimky a začala se topit. Naštěstí byl v té chvíli nedaleko na procházce se svým dítětem pan Jirout, který si tonoucí dívenky všimnul. Pro její záchranu neváhal skočit z několikametrové výšky do mělké řeky.

Cena za obdivuhodné činy

Rodinný pivovar Bernard oceňuje osoby i kolektivy nebo organizace za pozitivní, příkladné a obdivuhodné činy. Bernardovu cenu kromě certifikátu se jménem držitele přestavuje také symbolické velké zlaté srdce. „K ocenění přidáváme pivo v množství odpovídajícím průměrné roční spotřebě na jednoho obyvatele České republiky, což aktuálně představuje 130 litrů,“ vysvětluje PR manažer Rodinného pivovaru Bernard Zděněk Mikulášek.

Pivovar Bernardovu cenu v minulosti udělil například za férovou hru ve sportu, za záchranu života nebo jinou nezištnou pomoc druhým, cenu získaly např. i sportovní týmy či nadace. Přehled oceněných a jejich příběhy najdete na webu Rodinného pivovaru Bernard zde: www.bernard.cz/cs/nas-svet/bernardova-cena

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist