Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Pivo z celého světa

24. srpen 2020  České nápoje   komentáře (0)  2072 x

Když nejde hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře, jak praví staré přísloví… Je tomu tak nyní i se zahraničními pivy, která jste si oblíbili na cestách po světě a letos se k nim moc nedostanete. Přesto si s nimi můžete zpříjemnit babí léto, protože je nově prodávají supermarkety v centrech měst za velmi příznivé ceny.

Pivo z celého světaPivo z celého světa

Pět známých piv z celého světa, atraktivních chutí z dovolených v cizině, si můžete dát, aniž byste museli za hranice. Na své si přijde každý, kdo se chce osvěžit Mexikem, je nadšencem pro kvalitní ležáky nebo milovník belgického stylu.

Piva z belgického pivovaru Affligem patří do skupiny tzv. abbery beers, tedy klášterních piv. Tato piva mají více než tisíciletou tradici vaření na základě receptů mnichů z městečka Opwijk. V Česku je nyní dostupné Affligem Blonde (alk. 6,8 % obj.), svěží kořeněné pivo s náznakem koriandru, citrusů a vanilky. Dotyk tropického ovoce doplňuje chmelová dochuť.

Pivo Lambic je jedinečný belgický styl, vyráběný spontánním kvašením ve speciálních pivovarech. Belgický pivovar Mort Subite už dlouhé roky vaří tento specifický druh piva, dozrávající v sudech až čtyři roky! Nyní je u nás dostupný

Mort Subite Kriek Lambic (alk. 4,0 % obj.). Osvěžující ovocné pivo s množstvím belgických višní vyniká tmavou bordovou barvou, narůžovělou pěnou a vyváženou kombinací sladké a kyselé chuti.

Sol (alk. 4,5 % obj.) je prémiové pivo s jemným aromatem citrusů a obilovin. Tento osvěžující ležák byl poprvé vyroben v roce 1899 v Mexiku.

Birra Morreti (alk. 4,6 % obj.) je kvalitní pivo vyrobené tradičním způsobem. K výrobě se používají nejlepší suroviny, stejně jako speciální směs vysoce kvalitního chmele.

Pivo Tiger (alk. 6 % obj.) je světlý ležák z vysoce kvalitních surovin z Evropy a Austrálie světoznámý pro svou chuť. Prochází přísným procesem vaření, které trvá víc než 500 hodin.

Nově všechna uvedená piva najdete v balení po více kusech v prodejnách Albert, Kaufland, Tesco, Globus a Makro po celé České republice.

Doporučená cena u všech piv je 29,90 Kč/kus

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

1.8 hvězdiček / Hodnoceno: 5x


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist