Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Pivovar Klášter zve na tradiční Pivobraní

2. červen 2016  České nápoje   komentáře (1)  5454 x

K létu a pivu neodmyslitelně patří také festivaly a koncerty pod širým nebem, a tak Pivovar Klášter přichází už s 23. ročníkem tradičního Pivobraní. Ti, co tuto akci navštěvují pravidelně, vědí, že se mohou těšit nejen na výborné pivoKlášter, ale také na kvalitní československé kapely, prohlídky pivovaru a super atmosféru. To vše čeká návštěvníky v sobotu 25. 6. v areálu Pivovaru Klášter v Hradišti nad Jizerou..

PlakátekPlakátek

Hudební program bude letos skutečně nabitý. Největším tahákem by měla být slovenská rocková kapela z Nitry - Horkýže Slíže, která všechny přítomné jistě dostane do varu. Kromě ní vystoupí kapela Děda Mládek Illegal Band a chybět nebudou ani Mňága a Žďorp nebo Argema. Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude na závěr programu kapela AC/DC Revival. „Letošní výběr kapel je velice pestrý, pracovali jsme na něm již od podzimu 2015. Věřím, že všichni interpreti uspokojí i náročné posluchače živé venkovní muziky,“ těší se Martin Pluhař, obchodní ředitel Pivovaru Klášter.

Pivobraní nebude jen o hudbě ale samozřejmě také o skvělém pivu Klášter, a proto se mohou návštěvníci těšit na komentovanou degustaci nebo na školu čepování piva. „Hosté se dozví, jak správně načepovat pivo a jaký je rozdíl mezi pivem načepovaným na hladinku, šnytem a mlíkem. Všechny styly si samozřejmě budou moci také sami vyzkoušet,“ popisuje Martin Pluhař.

Návštěvníkům se brána pivovaru otevře v 12.00 hodin. Vstupenky lze pořídit za 150 korun. Stejně jako loni i letos je zajištěna kyvadlová doprava z Mnichova Hradiště od nádraží ČD se zastávkami u Sokolovny, náměstí, pivovar a zpět. Jezdit bude každou celou hodinu od 12.00 do 20.00 hodin.

Tisková zpráva

K létu a pivu neodmyslitelně patří také festivaly a koncerty pod širým nebem, a tak Pivovar Klášter přichází už s 23. ročníkem tradičního Pivobraní. Ti, co tuto akci navštěvují pravidelně, vědí, že se mohou těšit nejen na výborné pivoKlášter, ale také na kvalitní československé kapely, prohlídky pivovaru a super atmosféru. To vše čeká návštěvníky v sobotu 25. 6. v areálu Pivovaru Klášter v Hradišti nad Jizerou.

Hudební program bude letos skutečně nabitý. Největším tahákem by měla být slovenská rocková kapela z Nitry -HorkýžeSlíže, která všechny přítomné jistě dostane do varu. Kromě ní vystoupí kapela Děda Mládek Illegal Band a chybět nebudou ani Mňága a Žďorp nebo Argema. Pomyslnou třešničkou na dortu pak bude na závěr programu kapela AC/DC Revival. „Letošní výběr kapel je velice pestrý, pracovali jsme na něm již od podzimu 2015. Věřím, že všichni interpreti uspokojí i náročné posluchače živé venkovní muziky,“ těší se Martin Pluhař, obchodní ředitel Pivovaru Klášter.

Pivobraní nebude jen o hudbě ale samozřejmě také o skvělém pivuKlášter, a proto se mohou návštěvníci těšit na komentovanou degustaci nebo na školu čepování piva. „Hosté se dozví, jak správně načepovat pivo a jaký je rozdíl mezi pivem načepovaným na hladinku, šnytem a mlíkem. Všechny styly si samozřejmě budou moci také sami vyzkoušet,“ popisuje Martin Pluhař.

Návštěvníkům se brána pivovaru otevře v 12.00 hodin. Vstupenky lze pořídit za 120 korun. Stejně jako loni i letos je zajištěna kyvadlová doprava z Mnichova Hradiště od nádraží ČD se zastávkami u Sokolovny, náměstí, pivovar a zpět. Jezdit bude každou celou hodinu od 12.00 do 20.00 hodin.

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

2 hvězdiček / Hodnoceno: 3x


Přidat komentář (1)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Chody

pátek, 3. červen 2016
12:58

Chody

Byla změněna cena vstupného na 150,- Kč. Původních 120,- Kč platilo v předprodeji.


Napsal: Chody [Odpovědět]ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist