Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Pivovar Svijany se stal partnerem fotbalového Slovanu Liberec

30. srpen 2018  České nápoje   komentáře (0)  1524 x

Logo Pivovaru Svijany nesou v nově otevřené sezóně dresy hráčů prvoligového fotbalového klubu Slovan Liberec. Jde o součást dohody o široce koncipovaném partnerství, na němž se pivovar pro letošní sezónu dohodl s vedením klubu. Slovan se díky ní zařadil do dlouhé řady sportovců, které největší samostatný český pivovar dlouhodobě podporuje.

Pivovar Svijany se stal partnerem fotbalového Slovanu LiberecPivovar Svijany se stal partnerem fotbalového Slovanu Liberec

Jsme úspěšná společnost a úspěch nás zavazuje. Cítíme společenskou odpovědnost nejen za pivovar a jeho pracovníky, ale i za naše širší okolí. Cíleně proto podporujeme kulturní a sportovní aktivity v našem regionu i mimo něj,“ řekl k tomu ředitel Pivovaru Svijany Roman Havlík. Mezi nejviditelnější aktivity pivovaru v tomto směru podle něj patří podpora libereckého profesionálního tenisového turnaje Svijany Open a sponzoring volejbalového klubu Dukla Liberec, regionálních fotbalových klubů a v neposlední řadě i úspěšného olympionika, judisty Lukáše Krpálka.

Se Slovanem, stejně jako s dalšími sportovci, nás spojují špičkové výkony, výdrž, vůle po vítězství i týmový duch, tedy to, co našemu pivovaru pomohlo odvrátit hrozbu uzavření a co nás posledních úspěšných dvacet let provázelo v podobě našeho hesla Srdeční záležitost,“ řekl dále Roman Havlík. „Kromě toho je pro nás i pro Slovan letošní rok výroční – zatímco Slovan slaví šedesát let od svého založení, pivovar si připomíná dvacet let své samostatnosti.“

Stejně jako Pivovar Svijany i Slovan reprezentuje náš region a stejně jako Pivovar Svijany jsme v minulosti dokázali, že dokážeme být úspěšní na národní i mezinárodní úrovni. Společně můžeme v budoucnu dosáhnout dalších úspěchů. To, co děláme, totiž děláme srdcem. Věřím, že naši příznivci ocení, že si na stadionu U Nisy budou moct konečně pochutnat na lokálním pivu,“ uvedl prezident FC Slovan Liberec Ing. Zbyněk Štiller.

„Kdysi nás liberečtí patrioti podrželi, teď je čas jim to vrátit. Budeme týmu držet palce, aby se nyní již s logem Svijan na dresu přiblížil výkonům, díky nimž v úspěšné sezóně 2011/2012 nejvyšší české soutěži dominoval. Za naše malé vítězství pak budeme považovat, když bude návštěvníkům stadionu chutnat naše pivo,“ uzavřel Roman Havlík.

V rámci spolupráce pivovar připravuje mimo jiné speciální edici plechovkového piva. Partnerství využije i pro své vlastní fanoušky, bude pro ně například na svém facebookovém profilu pořádat soutěže o vstupenky.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist