Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Pivovar Velké Popovice Vás zve na Street Food Festival

25. srpen 2020  České nápoje   komentáře (0)  892 x

Poslední srpnovou sobotu, 29. 8. od 10 do 20 hodin, se v areálu pivovaru Velké Popovice uskuteční první ročník Street Food Festivalu. Na výběr budou asijské speciality, čerstvé ryby, šťavnaté burgery či tradiční pokrmy z exotických zemí. Milovníky sladkostí potěší dozlatova usmažené koblížky, křehké vafle, nadýchané makronky, ledové nanuky a další dezerty. Vše korunováno poctivým velkopopovickým pivem. Zpříjemněte si závěr prázdnin chutěmi a vůněmi z celého světa!

Pivovar Velké Popovice Vás zve na Street Food FestivalPivovar Velké Popovice Vás zve na Street Food Festival

Na komentované prohlídky velkopopovického pivovaru se můžete vydat v 11, 12, 13, 14, 15 a 16 hodin – doporučujeme on-line rezervaci na https://kozel.colosseum.eu/kozel/list. Dozvíte se mnoho zajímavého, například se seznámíte s příběhem zakladatelské rodiny Ringhofferů, zjistíte, jak a z čeho se vaří poctivé pivo Velkopopovický Kozel, prohlédnete si současnou i historickou varnu či expozici pivních obalů a potkáte živého maskota pivovaru kozla Oldu.

Pokud si chcete výlet na Street Food Festival užít opravdu naplno, vydejte se na něj vláčkem Kozel expres, který vyjíždí v 10:19 hodin z pražského Hlavního nádraží a odveze vás přímo do malebného pivovaru. Cena jízdenky je 430 Kč a zahrnuje cestu vlakem i prohlídku pivovaru. (Více informací o Kozel expresu na https://www.kozel.cz/pivovar/kozel-expres.) Během dne bude vlak také pendlovat mezi zastávkami Strančice a Velké Popovice. Jednosměrné jízdné činí 50 Kč (jízdní řád na https://www.kozel.cz/news/street-food-festival-29-8-2020)

Nezapomeňte navštívit Kozlí obchůdek, kde si mimo originálních pivních suvenýrů můžete zakoupit i čerstvě stočené pivo Velkopopovický Kozel Černý nebo Mistrův ležák v jednolitrových patentních lahvích,“ doporučuje Eva Kršňáková, vedoucí Návštěvnického centra.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist