Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Pivovarské slavnosti Holba

6. září 2023  České nápoje   komentáře (0)  579 x

Sobotní odpoledne v pivovaru Holba bylo plné překvapení, zábavy, dobrého piva a velkorysosti. Branami pivovaru prošlo 2. září neskutečných 3 500 fanoušků piva ze srdce Jeseníků a všichni se bavili až do poslední chvíle, kterou korunoval slavnostní ohňostroj, jenž rozzářil nebe nad nočními Jeseníky. Pivovarské slavnosti 2023 doprovázela skvělá hudba, Šerák a Keprník čepovaný přímo z tanků, škola čepování piva pod vedením zkušených bartenderů a třešničkou na dortu byla předpremiéra videoklipu kapely O5 A Radeček Hory a také charitativní akce na podporu holbáckého kolegy Radka.

Pivovarské slavnosti HolbaPivovarské slavnosti Holba

„Bylo úžasné sledovat, jak si tři a půl tisíce návštěvníků užívá program, jak si vychutnávají atmosféru i naše pivo. K pohodovému průběhu přispěl i zážitek v podobě předpremiéry videoklipu Hory. Samostatnou kapitolou pak bylo předání symbolického šeku našemu kolegovi Radkovi, kterého autoimunitní nemoc připoutala na lůžko. Částka, která přispěje na jeho rehabilitaci, se nakonec vyšplhala na 120 tis. korun a všichni věříme, že i to svým dílkem pomůže Radkovi k návratu zpět do běžného života,“ říká Lenka Kadlecová, brand manažer pivovaru Holba.

Na dvou scénách se vystřídala pěkná řádka kapel: DESmod, Šrouby a Matice, Thom Artway, Katarína Knechtová, Walda Gang, Husý krk, Wraní Woko, Pěnička nebo třeba kapela Sammael. Atmosféra byla neskutečná a o zábavu nás nepřipravilo ani proměnlivé počasí. Návštěvníci mohli ochutnat první várku nefiltrovaného ležáku Václav 12 z edice Sládkův Tip a přímo z tanku čepovaného Šeráka a Keprník. Celkem se vypilo neskutečných 27 tisíc půllitrů z padesáti osmi výčepních kohoutů. V průběhu festivalu se mohli fanoušci Ryzího piva z hor naučit čepovat pivo a dozvěděli se, jak o něj pečovat, aby bylo prvotřídní.

Navíc si návštěvníci slavností užili nečekané překvapení. Na scénu dorazila šumperská kapela O5 A Radeček a členové kapely uvedli s velkou parádou předpremiéru svého nového videoklipu Hory. Oficiálně byla také představena spolupráce pivovaru Holba s kapelou O5 A Radeček na následující rok.

Celé slavnosti doprovázela charitativní akce na podporu Radka, pivovarského kolegy, kterého ze dne na den upoutala na lůžko autoimunitní nemoc. Výtěžek ze vstupného ve výši 20 000 Kč Společnost Pivovary CZ Group znásobila 6x a Radek tak dostal šek na 120 000 Kč a může projít nákladnou léčbou, která ho vrátí zpátky do života.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist