Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Plzeňský minipivovar Proud spustil e-shop

29. leden 2021  České nápoje   komentáře (0)  1218 x

Tip pro milovníky piva: Nový plzeňský minipivovar Proud zaplnil svůj e-shop výtečnými pivními speciály, stylovým oblečením a sběratelskými kousky.

Plzeňský minipivovar Proud spustil e-shopPlzeňský minipivovar Proud spustil e-shop

Vstup nového pivovaru na český trh bývá zpravidla velmi sledovanou událostí. V případě experimentálního plzeňského minipivovaru Proud to platí dvojnásob. Jeho vznik totiž provází  pozoruhodný příběh a zdejší první speciály nabízejí zajímavý průřez pivními styly, rozhodně stojí za ochutnání! Piva TheMže – Pale Ale 10, Ventill – ležák 11, Soutock – žitná IPA 13, Cotel – Stout 14, nealkoholický Proovan plus atraktivní tematické kousky s logem pivovaru Proud jsou jednoduše dostupné v e-shopu na  https://eshop.pivovarproud.cz.

Pivovar Proud znovu oživil více než stoletou, dlouhá léta nevyužívanou budovu bývalé elektrárny v areálu Plzeňského Prazdroje, která stojí na soutoku řek Mže a Radbuzy. Právě energie elektrického proudu a síla proudu řeky daly pivovaru název. Vrchní sládkovou je Lenka Straková, provoz pivovaru řídí Michal Škoda, oba nadšení profesionálové, kteří se před lety potkali u velmi úspěšného projektu Volba sládků. Spolu se svým týmem aktuálně vaří pět pivních speciálů. V e-shopu jsou všechny dostupné v lahvích o objemu 0,33 l i 0,75 l a k nim samozřejmě stylové sklenice.

Co takhle umocnit zážitek z ochutnávání výtečných piv z Proudu outfitem v jeho barvách? V modré a bílé můžete mít slušivá dámská a pánská trika s různými potisky, mikiny, kšiltovku, ponožky, tašku a dokonce i praktický multifunkční šátek. K mání jsou rovněž sety podtácků a etiket Proud a také mimořádně vítaný pomocník – Degustační deník Proud. Je voděodolný a spolu s propiskou Proud se tak akorát vejde do kapsy, takže ho můžete přibrat na všechny výlety za poznáváním rozmanitých pivních chutí.

Problém, čím z lákavé nabídky e-shopu pivovaru Proud potěšit milovníky či milovnice piva, řeší dárkové poukazy v různých hodnotách, za které si obdarovaný může v e-shopu sám vybrat něco na sebe, případně do sebe. Zaručeným tipem je dárkový poukaz Pivovar pod lupou zvoucí k prohlídce Proudu, která bude možná dle aktuální epidemiologické situace, nejdříve však v březnu 2021.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist