Pivní prodejna 2Reklama na ČeskéNápoje.cz

Plzeňský minipivovar Proud spustil e-shop

29. leden 2021  České nápoje   komentáře (0)  918 x

Tip pro milovníky piva: Nový plzeňský minipivovar Proud zaplnil svůj e-shop výtečnými pivními speciály, stylovým oblečením a sběratelskými kousky.

Plzeňský minipivovar Proud spustil e-shopPlzeňský minipivovar Proud spustil e-shop

Vstup nového pivovaru na český trh bývá zpravidla velmi sledovanou událostí. V případě experimentálního plzeňského minipivovaru Proud to platí dvojnásob. Jeho vznik totiž provází  pozoruhodný příběh a zdejší první speciály nabízejí zajímavý průřez pivními styly, rozhodně stojí za ochutnání! Piva TheMže – Pale Ale 10, Ventill – ležák 11, Soutock – žitná IPA 13, Cotel – Stout 14, nealkoholický Proovan plus atraktivní tematické kousky s logem pivovaru Proud jsou jednoduše dostupné v e-shopu na  https://eshop.pivovarproud.cz.

Pivovar Proud znovu oživil více než stoletou, dlouhá léta nevyužívanou budovu bývalé elektrárny v areálu Plzeňského Prazdroje, která stojí na soutoku řek Mže a Radbuzy. Právě energie elektrického proudu a síla proudu řeky daly pivovaru název. Vrchní sládkovou je Lenka Straková, provoz pivovaru řídí Michal Škoda, oba nadšení profesionálové, kteří se před lety potkali u velmi úspěšného projektu Volba sládků. Spolu se svým týmem aktuálně vaří pět pivních speciálů. V e-shopu jsou všechny dostupné v lahvích o objemu 0,33 l i 0,75 l a k nim samozřejmě stylové sklenice.

Co takhle umocnit zážitek z ochutnávání výtečných piv z Proudu outfitem v jeho barvách? V modré a bílé můžete mít slušivá dámská a pánská trika s různými potisky, mikiny, kšiltovku, ponožky, tašku a dokonce i praktický multifunkční šátek. K mání jsou rovněž sety podtácků a etiket Proud a také mimořádně vítaný pomocník – Degustační deník Proud. Je voděodolný a spolu s propiskou Proud se tak akorát vejde do kapsy, takže ho můžete přibrat na všechny výlety za poznáváním rozmanitých pivních chutí.

Problém, čím z lákavé nabídky e-shopu pivovaru Proud potěšit milovníky či milovnice piva, řeší dárkové poukazy v různých hodnotách, za které si obdarovaný může v e-shopu sám vybrat něco na sebe, případně do sebe. Zaručeným tipem je dárkový poukaz Pivovar pod lupou zvoucí k prohlídce Proudu, která bude možná dle aktuální epidemiologické situace, nejdříve však v březnu 2021.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist