Reklama na ČeskéNápoje.czPivní prodejna 2

Plzeňský Prazdroj slaví úspěch na soutěži mediálních kampaní

10. listopad 2017  České nápoje   komentáře (0)  1805 x

Plzeňský Prazdroj slaví výrazný úspěch na soutěži FLEMA Media Awards 2017, která oceňuje nejlepší české a slovenské mediální kampaně.

Pivovar Velké PopovicePivovar Velké Popovice

Vítězství ve své kategorii získala kampaň poctiví hrdinové Pivovaru Velkopopovický Kozel, která se stala nejlepší malou kampaní na Slovensku.  Pivovar dal lidem možnost, aby poděkovali šikovným a poctivým řemeslníkům ve svém okolí, a to formou vzkazů na internetu a v rádiu. Ta nejlepší poděkování spolu s heslem a fotografií oblíbeného řemeslníka pak Velkopopovický Kozel umístil na billboardech v místech, kde šikovní řemeslníci pracují. Nízkonákladová kampaň oslovila celkem 1 milion lidí na Slovensku a prokázala jak si lidé poctivé práce váží. Odměnou pro nejlepší řemeslníky pak bylo poctivě vyráběné pivo Kozel.

Plzeňský Prazdroj získal zároveň dvě další umístění na shortlistech v jednotlivých kategoriích. V České republice takto uspěla v kategorii out of home kampaň na Kingswood Rosé. Na nejrušnější pražské zastávce MHD letos v létě vznikl malý sad Kingswood, kde se lidé mohli na chvíli zastavit a zrelaxovat. Kreativní kampaň oslovila celkem 900 tisíc lidí. Druhým oceněným českým počinem je pak kampaň na limitovanou edici designových lahví Pilsner Urquell, které se prodávají v aukci a výtěžek pak putuje na konto Centra Paraple.

Plzeňský Prazdroj se díky úspěchu svých kampaní zároveň na letošní FLEMA Awards umístil na druhém místě v kategorii Inovativní zadavatel.

Zdroj: Tisková zpráva

[Nahoru ↑]

Pidejte se k nm na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář (0)

Reklama

Přidat komentář

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Komentáře

Na tento příspěvek zatím nikdo nereagoval! Buďte první!ČeskéNápoje.cz

Vše co chcete vědět o nápojích, nejen, v České republice...


Magazín ČeskéNápoje.cz je součástí webů skupiny PIVNÍ|INFO
Všechna práva vyhrazena.
Diskusní příspěvky vyjadřují názory čtenářů a redakce ČeskýchNápojů.cz za ně nenese žádnou právní odpovědnost.

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
ČeskéNápoje.cz na Facebooku


Redakce ČeskéNápoje.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!

TOPlist